Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ομίλων

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ομίλων

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ομίλων…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 01/12/18 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α. 2-1
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 14:00 ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 16:45 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 1-4
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 02/12/18 16:15 ΚΟΥΚΑ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 3-6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 02/12/18 12:00 VAN AAKEN Φ. 1-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 02/12/18 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 6-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 01/12/18 18:30 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. 2-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 10:00 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. 0-11
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 02/12/18 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 2-1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 18 6 6 0 0 36 6
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 15 6 5 0 1 26 9
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 15 6 5 0 1 20 9
4. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 7 6 2 1 3 11 18
5. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ 6 6 2 0 4 9 20
6. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 5 6 1 2 3 9 19
7. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ 4 6 1 1 4 8 13
8. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 -3 6 0 0 6 1 26

Παρατηρήσεις: 

Το σωματείο ‘Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002‘ έχει -3 βαθμούς. ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ Π.Ε./ΕΠ.Σ.Κ. ΥΠ ΑΡΙΘΜ. 21/10-10-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 12 5 4 0 1 20 6
2. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 11 5 3 2 0 26 3
3. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 8 5 2 2 1 23 7
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 3 4 1 0 3 7 22
5. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ 0 5 0 0 5 2 40

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 15 6 5 0 1 30 6
2. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 12 5 4 0 1 30 3
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 6 3 2 0 1 12 6
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 3 5 1 0 4 8 31
5. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ 0 5 0 0 5 3 37

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 3 1 1 0 0 2 1
2. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0
3. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ 0 1 0 0 1 1 2

Check Also

Η GPS VALENCIA C.F Σύρου συγχαίρει Ρένο Φρέρη

Η GPS VALENCIA C.F Σύρου συγχαίρει Ρένο Φρέρη… μέσα από ανακοίνωση της… Η GPS VALENCIA …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *