Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων σε όλες τις κατηγορίες μετά τις κληρώσεις
Syros-Sports
11 Οκτωβρίου 2018
ΒΟΛΛΕΥ, ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ (VOLLEY), ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (VOLLEY), ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (VOLLEY)
Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων σε όλες τις κατηγορίες μετά τις κληρώσεις
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΣ ΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΣ ΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣ ΙΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΙΟΥ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣ ΙΟΥ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΣ ΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
7η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
8η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
9η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
10η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ Ρεπό |
|
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ Ρεπό |
|
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΊΟΥ Α’ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
|
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ρεπό |
|
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 Ρεπό |
|
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ Ρεπό |
|
|
|
7η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ Ρεπό |
|
|
|
8η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΊΟΥ Α’ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
|
|
|
9η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ρεπό |
|
|
|
10η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Β’ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Α’ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 Ρεπό |
|
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΣΥΡΟΣ 2002 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΣΥΡΟΣ 2002 |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ Ρεπό |
|
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ Ρεπό |
|
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ρεπό |
|
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ Ρεπό |
|
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Ρεπό |
|
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ Ρεπό |
|
|
|
7η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ Ρεπό |
|
|
|
8η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ρεπό |
|
|
|
9η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ Ρεπό |
|
|
|
10η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ Ρεπό |
|
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
|
|
|
|
|
|
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣΕ ΝΕΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ |
ΓΣ ΜΥΚΟΝΟΥ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2018-2019 |
1η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
2η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
3η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
4η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
5η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
6η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
7η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
8η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
9η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
|
|
|
|
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|
|
|
|
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
|
|
10η Αγωνιστική |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
ΣΕΤ |
ΣΚΟΡ |
|
|
ΑΜΕΣ ΝΗΡΕΑΣ |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ |
|
|
|
|
ΑΟ ΠΑΡΟΥ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑΞΟΥ |
|
|
|
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
ΑΜΣ ΖΕΥΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ |