Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ (page 5)

ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΣΚ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

ΕΣΚ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων που διεξήχθησαν σήμερα για τα πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΣΚ Κυκλάδων, καθώς και ποιοι αγώνες θα γίνουν αύριο. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/10/2018 ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔΕ ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ – ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ 48-58 ΣΑΒΒΑΤΟ …

Read More »

ΕΣΚΚ-Μπάσκετ: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (19-21/10)

ΕΣΚΚ-Μπάσκετ: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (19-21/10) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                             19-20-21  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2018  ΗΜΕΡΟΜΗΝ  ΟΜΑΔΕΣ    ΩΡΑ    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  ΚΡΙΤΕΣ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥ 19/10/2018 ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 17.00-19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔΕ ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΣΗΜΕΙΡΩΤΗΣ:    ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:   ΚΩΣΤΑΡΑ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24  ΚΟΥΤΡΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ    ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ …

Read More »

Άρης Σύρου: Ήττα στις λεπτομέρειες στους άνδρες

Άρης Σύρου: Ήττα στις λεπτομέρειες στους άνδρες…. Η ανδρική ομάδα του Άρη Σύρου ηττήθηκε στις λεπτομέρειες  από τον Α.Ο Μυκόνου στο γήπεδο της Τήνου και η παιδική από τον Α.Ο Ερμούπολης  στη Σύρο. Διαβάστε το Δελτίο Τύπου του Άρη Σύρου που αναφέρεται στα δυο παιχνίδια. Έχασαν στις λεπτομέρειες οι άνδρες …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/10)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/10) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 10-13-14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 10/10/2018 ΕΑΟ ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 16:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔΕ 13-61 ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΑΟ ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ 12:45 ΑΝΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (3-7/10)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (3-7/10) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3-6-7-10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12.00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ ΑΟΝ ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 16-75 ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΚΡΌΝΟΣ 14.30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΥ ΑΟΝ ΔΑΚ …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το τελικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6-7/10)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το τελικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου… ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                             6-7-10  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2018   ΗΜΕΡΟΜΗΝ   ΟΜΑΔΕΣ     ΩΡΑ     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ   ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ   ΚΡΙΤΕΣ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ   ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018   ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ       ΑΟ  ΠΑΡΟΥ  …

Read More »

ΕΣΚΚ: Το σχέδιο προγράμματος του Σαββατοκύριακου (29-30/9)

ΕΣΚΚ: Το σχέδιο προγράμματος του Σαββατοκύριακου (29-30/9) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ     29-30  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥκαι 3  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018                          ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ   ΣΑΒΒΑΤΟ  29/9/2018   ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ   ΑΟ  ΑΝΔΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΟ  ΠΑΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ   ΑΟ  …

Read More »

Ήττα του Α.Ο Ερμούπολης στην Τήνο (Φωτο)

Ήττα του Α.Ο Ερμούπολης στην Τήνο (Φωτο) ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ: 49 – 31 Δύσκολη αποδείχτηκε η πρεμιέρα για τους παίδες του Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ , καθώς αντιμετώπισαν εκτός έδρας την πολύ καλή ομάδα του ΤΑΚ Περιστεριώνα , από την οποία και ηττήθηκαν με σκορ 49-31. Οι παίχτες του Ανδρέα …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                  22-23-26  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018                         ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΑΒΒΑΤΟ  22/9/2018 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΕΑΟ ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ 49-31   77-65 ΠΑΙΔΩΝ   ΠΑΙΔΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥΕΜΠΕΙΡΙΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ23/9/2018 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ ΑΟ ΠΑΡΟΥ …

Read More »

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (22-23/9)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (22-23/9) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                   22-23-26  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018                          ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΣΑΒΒΑΤΟ  22/9/2018 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΕΑΟ ΑΡΗΣ  ΣΥΡΟΥ 12.45-14.45   17.00-19.00 ΠΑΙΔΩΝ   ΠΑΙΔΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ   ΕΜΠΕΙΡΙΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ …

Read More »