Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΟ ΠΑΓΟΥ (page 61)

ΑΟ ΠΑΓΟΥ

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 Αναβλήθηκε K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής… Δείτε τις ποινές που επέβαλε η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣ Κυκλάδων για τα παιχνίδια της προηγούμενης εβδομάδας… ΕΔΩ

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικό Πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικό Πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3) K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 Αναβλήθηκε K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 …

Read More »

Α Κατηγορία: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3)

Α Κατηγορία: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ Γ. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 12/03/17 19:15 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ …

Read More »

Μαθήματα για νέους προπονητές στη Σύρο

Μαθήματα για νέους προπονητές στη Σύρο Στο Δημοτικό Γήπεδο Άνω Σύρου βρέθηκαν οι σπουδαστές των Δ.Ι.Ε.Κ  Σύρου για την πρακτική τους,  στο άθλημα του ποδοσφαίρου – Γυμναστική με βάρη. Είναι μια ειδικότητα (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ) που απ΄ότι μας είπαν οι καθηγητές (Απόφοιτοι ΤΕΕΦΑ) κκ Ρούσσος Γιώργος και Γουτσίκας Γιάννης γίνεται για …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-19/3)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-19/3) K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ …

Read More »

Α Κατηγορία: Τελικά Αποτελέσματα-Βαθμολογία

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα της Α κατηγορίας και την βαθμολογία του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Κυκλάδων…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 18:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. 1-0 Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα στα πρωταθλήματα Κ18, Κ16, Κ14 και Κ12 της ΕΠΣ Κυκλάδων… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 0-5 Α.Π. ΣΥΡΟΣ …

Read More »

Α Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία

Α Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία Με έναν αγώνα άνοιξε σήμερα η αυλαία της 16ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α κατηγορίας… ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 18:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές αγώνων του Σαββατοκύριακου… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 16:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ …

Read More »