Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΠ 2002 (page 30)

ΑΠ 2002

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής

Δείτε τις ποινές που επέβαλε η πειθαρχική επιτροπή της ΕΠΣ Κυκλάδων για τα παιχνίδια της προηγούμενης εβδομάδας… Αναλυτικά το ποινολόγιο της ΕΠΣ Κυκλάδων ΕΔΩ

Read More »

Ολοκλήρωσε στην Τήνο αφήνοντας υποσχέσεις για το μέλλον η Σύρος 2002

Με ήττα ολοκλήρωσε τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κυκλάδων η Σύρος 2002. Η ομάδα του Δημήτρη Κάμπαξη ηττήθηκε 3-0 από τον πρωτοπόρο του βαθμολογικού πίνακα του Α ομίλου ΠΑΣ Τήνου σε παιχνίδι που έγινε χθες το απόγευμα στην Τήνο. Η Σύρος 2002 μπήκε πολύ δυνατά στο παιχνίδι …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3) K-16 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:45 K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 19/03/17 …

Read More »

Β Κατηγορία: Πρόγραμμα αγώνων (18-19/3)

Β Κατηγορία: Πρόγραμμα αγώνων (18-19/3) Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων στο πρωτάθλημα της Β κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων… Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 18/03/17 15:45 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία …

Read More »

Β Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία

Β Κατηγορία: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογία Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα του πρωταθλήματος της Β κατηγορίας και τις βαθμολογίες των δυο ομίλων… Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:45 Αναβλήθηκε Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ …

Read More »

Ολοκληρώνει τις υποχρεώσεις της στην Τήνο

Με ένα ενδιαφέρον και δύσκολο παιχνίδι ολοκληρώνει τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα της Β κατηγορίας η Σύρος 2002. Η ομάδα του Δημήτρη Κάμπαξη στην πρώτη της χρονιά στο Ανδρικό πρωτάθλημα είχε καλή παρουσία, σε μια σεζόν όπου ο σύλλογος στηρίχτηκε σε μικρούς ηλικιακά αθλητές. Αύριο το μεσημέρι (12.45), η …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής… Δείτε τις ποινές που επέβαλε η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣ Κυκλάδων για τα παιχνίδια της προηγούμενης εβδομάδας… ΕΔΩ

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικό Πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικό Πρόγραμμα-Διαιτητές (11-12/3) K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 Αναβλήθηκε K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 …

Read More »

Β Κατηγορία: Τελικό πρόγραμμα, αναβολή αγώνα και Διαιτητές (11-12/3)

Β Κατηγορία: Τελικό πρόγραμμα, αναβολή αγώνα και Διαιτητές (11-12/3) Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:45 Αναβλήθηκε Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΤΗΝΟΥ Κυριακή 12/03/17 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-19/3)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-19/3) K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ …

Read More »