Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΠ 2002 (page 4)

ΑΠ 2002

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (9-18/3)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (9-18/3)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 09/03/18 16:45 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ …

Read More »

Πρωτάθλημα Ανδρών: Πρόγραμμα αγώνων (10/3-1/4) και Κυπέλλου

Πρωτάθλημα Ανδρών: Πρόγραμμα αγώνων (10/3-1/4) και Κυπέλλου… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:00 Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:30 Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ …

Read More »

Πρωτάθλημα Ανδρών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωτάθλημα Ανδρών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/03/18 08:30 Αναβλήθηκε Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. 5-0 …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/03/18 12:45 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.  0-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1 …

Read More »

Κληρώνει για την Β φάση του Κ14

Κληρώνει για την Β φάση του Κ14… Μέσα από την επίσημη σελίδα της η ΕΠΣ Κυκλάδων ενημερώνει για την κλήρωση της Β φάσης του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Κυκλάδων. Σας γνωρίζουμε ότι η κλήρωση της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος Υποδομής Κατηγορίας Κ-14, θα διεξαχθεί την Κυριακή, στις 04-03-2018 και ώρα 13:30, …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (3-4/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (3-4/3)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Τετάρτη 28/02/18 15:30 ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-4 Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο …

Read More »

Κάτοχοι UEFA C Βαρθαλίτης, Ξενικάκης, Ζαχαρίου, Φωτεινιάς, Κάμπαξη, Τσούκος

Κάτοχοι UEFA C Βαρθαλίτης, Ξενικάκης, Ζαχαρίου, Φωτεινιάς, Κάμπαξη και Βαγγέλης Γατσέλος. Κάτοχοι διπλώματος UEFA C είναι πλέον 15 Κυκλαδίτες προπονητές. Δείτε αναλυτικά τα ονόματα των κατόχων UEFA C όπως αυτά προέκυψαν από την Σχολή προπονητών που ολοκληρώθηκε πριν από λίγες ημέρες. Μάκης Βαρθαλίτης, Θεόδωρος Καραγιάννης, Βαγγέλης Γατσέλος, Γιώργος Φωτεινιάς, Βάλλια Κάμπαξη, Στέλιος …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (3-11/3)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (3-11/3)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/03/18 12:45 Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 09/03/18 16:45 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ12-Κ14-Κ16-Κ18): Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ. 3-0 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 25/02/18 12:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ …

Read More »

Πρωτάθλημα Ανδρών: Σημερινό πρόγραμμα (25/2)-Τελικά αποτελέσματα (24/2)

Πρωτάθλημα Ανδρών: Σημερινό πρόγραμμα (25/2)-Τελικά αποτελέσματα (24/2) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 25/02/18 …

Read More »