Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΡΣΕΝΑΛ

ΑΡΣΕΝΑΛ

Πρωταθλήματα υποδομών Κ12, Κ14, Κ16, Κ18: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών Κ12, Κ14, Κ16, Κ18: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 17/11/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 0-1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα (18/11)-Πρόγραμμα (19/11)

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα (18/11)-Πρόγραμμα (19/11)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 17/11/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 0-1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-19/11)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-19/11)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 17/11/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα …

Read More »

Στη Χίο τον προσεχή Ιανουάριο το Πρωτάθλημα των Μεικτών Ομάδων των νησιωτικών ΕΠΣ

Στη Χίο τον προσεχή Ιανουάριο το Πρωτάθλημα των Μεικτών Ομάδων των νησιωτικών ΕΠΣ… Η Χίος θα φιλοξενήσει, τον προσεχή Ιανουάριο, τους αγώνες του 13ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων που διοργανώνει η ΕΠΟ. Αυτό αποφάσισε σήμερα η Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ στην Αθήνα, η οποία έκανε δεκτό …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 4-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Μ.Ε.Σ. …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Οι διαιτητές των αγώνων

Πρωταθλήματα υποδομών: Οι διαιτητές των αγώνων… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-18/11)…

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-18/11)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 05/11/17 13:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 1-4 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 05/11/17 16:30 ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (4-5/11)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (4-5/11)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 05/11/17 13:15 ΚΟΥΚΑ Α. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 05/11/17 16:30 ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ …

Read More »