Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΡΣΕΝΑΛ (page 10)

ΑΡΣΕΝΑΛ

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (14-15/10)

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (14-15/10) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 14/10/17 12:45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ16): Πρόγραμμα αγώνων (14-15/10)

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ16): Πρόγραμμα αγώνων (14-15/10) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 15/10/17 12:45 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων Κ14: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες στους ομίλους

ΕΠΣ Κυκλάδων Κ14: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες στους ομίλους ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/10/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 1-2 ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 08/10/17 15:00 ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. 9-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ …

Read More »

Νίκη με ανατροπή του Πάγου απέναντι στους «μπέμπηδες» της Βαλένθια

Ωραίος αγώνας διεξήχθη σήμερα στο γήπεδο της Ερμούπολης, με τους Κανονιέρηδες (Βαλένθια) να αντιμετωπίζουν τον Πάγο για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ14. Ο Πάγος πήρε τη νίκη στο φινάλε, με δυο γκολ του Βαρθαλίτη. Οι Κανονιέρηδες προηγήθηκαν στο σκορ με γκολ του Ευαγγελόπουλου. Αξίζει να τονιστεί πως οι Κανονιέρηδες …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα-Διαιτητές Κ14 (7-8/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα-Διαιτητές Κ14 (7-8/10) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 07/10/17 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 08/10/17 15:00 ΝΟΜΙΚΟΣ Ν. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ …

Read More »

Μικτές ομάδες: Σκέψεις για ΚΩ

Μικτές ομάδες: Σκέψεις για ΚΩ Τα τελευταία χρόνια έχει καθιερωθεί οι αγώνες των πρωταθλημάτων προεπιλογής Εθνικών ομάδων να γίνονται στα γήπεδα της Ανάβυσσου και τις Παλαιάς Φώκαιας. Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες του SPORTCYCLADES24.GR, μέσα στις σκέψεις των ανθρώπων της ΕΠΟ, που βρίσκει σύμφωνες και αρκετές ενώσεις, είναι οι αγώνες να …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (7-18/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (7-18/10) Δείτε το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων … Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 11/10/17 17:00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ  (2η φάση) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ  (1η φάση) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 30/09/17 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. 0-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα-Αυριανό (1/10) πρόγραμμα

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα-Αυριανό (1/10) πρόγραμμα Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια της ΕΠΣ Κυκλάδων και το αυριανό πρόγραμμα των αγώνων σε όλες τις κατηγορίες. ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ  (1η φάση) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 30/09/17 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (30/9-1/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (30/9-1/10) Δείτε το τελικό πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων (κ14 και κ16), αλλά και των αγώνων του Κυπέλλου… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ …

Read More »