Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΡΣΕΝΑΛ (page 5)

ΑΡΣΕΝΑΛ

Πρωταθλήματα Υποδομών: Το πρόγραμμα των αγώνων (17-25/2)

Πρωταθλήματα Υποδομών: Το πρόγραμμα των αγώνων (17-25/2)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 17/02/18 14:00 Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 17/02/18 16:00 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2)

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2) Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 11. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 4-0 12. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα (10-11/2)-Διαιτητές

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα (10-11/2)-Διαιτητές ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το νέο πρόγραμμα αγώνων 7-17/2 (Ανδρών-Υποδομών)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το νέο πρόγραμμα αγώνων 7-17/2 (Ανδρών-Υποδομών)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-βαθμολογίες

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-βαθμολογίες Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-βαθμολογίες ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 04/02/18 10:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 3-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (2-4/2)

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (2-4/2)… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (30/1-4/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (30/1-4/2)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τρίτη 30/01/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες… Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες… ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 28/01/18 13:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΑ Α. 4-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (26-31/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (26-31/1)…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 26/01/18 17:00 2. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 27/01/18 12:45 3. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (20/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (20/1)… ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (15η φάση) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ (ΦΙΛΙΚΟΣ Κ-14) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Σάββατο 20/01/18 16:00 ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 …

Read More »