Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΝΕΟΣ ΑΟΣ

ΝΕΟΣ ΑΟΣ

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα-Διαιτητές (25-26/3)

14604858_1782794528638324_3903438986187791149_n

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα-Διαιτητές (25-26/3) Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα-Διαιτητές (25-26/3), όπως αυτό ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Κυκλάδων… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 26/03/17 15:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα-Διαιτητές (18-19/3)

14388906_10209842206710428_1325102495_n

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα-Διαιτητές (18-19/3) K-16 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:45 VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3)

%ce%b1%ce%b9%ce%b1%cf%83-%cf%80%ce%b1%cf%83%cf%84-5492

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3) K-16 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/03/17 09:45 K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 19/03/17 …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

16998969_1857960057788437_1886013693427933415_n

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 Αναβλήθηκε K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-19/3)

17101946_463965667327097_1622580674_n

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (11-19/3) K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:00 K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

14495319_1782794351971675_5289346776090730234_n

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα στα πρωταθλήματα Κ18, Κ16, Κ14 και Κ12 της ΕΠΣ Κυκλάδων… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 0-5 Α.Π. ΣΥΡΟΣ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές

14721692_981115048680638_2485840430496265422_n

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές αγώνων του Σαββατοκύριακου… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 16:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (4-8/3) σε όλες τις κατηγορίες

16684111_1851070038477439_410799307442205437_n

H ΕΠΣ Κυκλάδων μαζί με το πρόγραμμα της Α κατηγορίας και τον ημιτελικό Κυπέλλου, ανακοίνωσε και αυτό των αγώνων της Β Κατηγορίας…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 04/03/17 17:00 Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή …

Read More »

Φωτογραφίες από τα φιλικά Νέου Α.Ο.Σ-Σύρος 2002

16998968_1264710800277710_258153263754558669_n

Δείτε φωτογραφίες από τις φιλικές αναμετρήσεις των ακαδημιών του Νέου Α.Ο Σύρου με την Σύρος 2002, σε παιχνίδια που έγιναν στις εγκαταστάσεις Copa στην Ερμούπολη… Περισσότερες φωτογραφίες ΕΔΩ

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (3-12/3)

14516331_1782794391971671_5945748918455117027_n

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΚ το πλήρες πρόγραμμα στην αγωνιστική δραστηριότητα των πρωταθλημάτων υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16, Κ18) από τις 3 Μαρτίου μέχρι και τις 12 του ίδιου μήνα… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 16:45 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ …

Read More »