Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΝΕΟΣ ΑΟΣ (page 18)

ΝΕΟΣ ΑΟΣ

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα

Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα Πρωταθλήματα Υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα στα πρωταθλήματα Κ18, Κ16, Κ14 και Κ12 της ΕΠΣ Κυκλάδων… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 0-5 Α.Π. ΣΥΡΟΣ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές

Πρωταθλήματα Υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16): Πρόγραμμα-Διαιτητές αγώνων του Σαββατοκύριακου… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 14:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 16:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (4-8/3) σε όλες τις κατηγορίες

H ΕΠΣ Κυκλάδων μαζί με το πρόγραμμα της Α κατηγορίας και τον ημιτελικό Κυπέλλου, ανακοίνωσε και αυτό των αγώνων της Β Κατηγορίας…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 04/03/17 17:00 Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή …

Read More »

Φωτογραφίες από τα φιλικά Νέου Α.Ο.Σ-Σύρος 2002

Δείτε φωτογραφίες από τις φιλικές αναμετρήσεις των ακαδημιών του Νέου Α.Ο Σύρου με την Σύρος 2002, σε παιχνίδια που έγιναν στις εγκαταστάσεις Copa στην Ερμούπολη… Περισσότερες φωτογραφίες ΕΔΩ

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (3-12/3)

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΚ το πλήρες πρόγραμμα στην αγωνιστική δραστηριότητα των πρωταθλημάτων υποδομών (Κ12, Κ14, Κ16, Κ18) από τις 3 Μαρτίου μέχρι και τις 12 του ίδιου μήνα… K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 03/03/17 16:45 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (18-19/2)

Δείτε το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα Κ14 και Κ12 της ΕΠΣ Κυκλάδων για το προσεχές Σαββατοκύριακο…. K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 18/02/17 16:45 ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Κυριακή 19/02/17 09:00 K-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ …

Read More »

ΕΠΣΚ και Περιφέρεια μαζί στα Final-4 υποδομών

Η ανακοίνωση και το ευχαριστώ της ΕΠΣ Κυκλάδων… Θα θέλαμε να ενημερώσουμε το φίλαθλο κοινό, ότι στην τελική φάση των Πρωταθλημάτων Υποδομής της Ένωσης μας (Κ-12, Κ-14, Κ-16 και Κ-18) συνδιοργανώτρια θα είναι η Περιφέρεια Ν. Αιγαίου. Με την ευκαιρία αυτή, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον Περιφερειάρχη κ. Χατζημάρκο …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ16-Κ12): Τελικά αποτελέσματα

Δείτε όλα τα σημερινά τελικά αποτελέσματα στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Κυκλάδων… K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 28/01/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 1-5 K-16 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Πρόγραμμα αγώνων (27-29/1)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣ Κυκλάδων.. K-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 27/01/17 16:45 K-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Οι διαιτητές όλων των αγώνων (21-22/1)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων στα πρωταθλήματα ανδρών (Α και Β κατηγορία) και υποδομών αντίστοιχα… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 21/01/17 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ – Α.Ο. …

Read More »