Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (21-25/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (21-25/11) ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων (21-25/11)… Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Κυκλάδων. Μέσα στους ορισμούς, συμπεριλαμβάνονται παιχνίδια την Τετάρτη, ενώ παράλληλα η ΕΠΣ Κυκλάδων όπως βλέπετε και στον παρακάτω πίνακα, έχει ορίσει και τα παιχνίδια των επομένων …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών-Κ12-Κ14: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (17/11)

Πρωταθλήματα υποδομών-Κ12-Κ14: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (17/11) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 4-1 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι. 7-1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (16-18/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (16-18/11) Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα 1. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 16:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 2-1 2. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα (14/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα (14/11)… Δυο αγώνες διεξάγονται σήμερα στο γήπεδο της Άνω Σύρου…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 16:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ …

Read More »

Τετάρτη το Α.Ο Σύρου-ΠΑΣ Τήνου (Το πρόγραμμα αγώνων 14-18/11)

Τετάρτη το Α.Ο Σύρου-ΠΑΣ Τήνου (Το πρόγραμμα αγώνων 14-18/11)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 16:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ …

Read More »

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα Υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 11/11/18 14:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-0 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ …

Read More »

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ [10-11/11]

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ [10-11/11] Δείτε το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων και τους διαιτητές, από τις 10 έως και τις 11 Νοεμβρίου. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ …

Read More »

Κ18: Αυτές είναι οι ομάδες που θα πάρουν μέρος στο πρωτάθλημα

Κ18: Αυτές είναι οι ομάδες που θα πάρουν μέρος στο πρωτάθλημα (Συμπληρωματική προκήρυξη) ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-18 «Ε.Κ.Ο.» 2018 – 2019 Συμμετέχουν 6 Ομάδες χωρισμένες σε δύο ομίλους . 1ος Όμιλος (3 Ομάδες) : ΑΟ ΠΑΓΟΥ, ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ, ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2ος Όμιλος (3 Ομάδες):  ΑΟ ΠΑΡΟΥ,  ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙ, ΑΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Στους  Ομίλους το πρωτάθλημα θα …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: To Πρόγραμμα αγώνων (10-11/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: To Πρόγραμμα αγώνων (10-11/11)… Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο …

Read More »

Πρωτάθλημα Κ12: Με 19 ομάδες το πρωτάθλημα (Συμπληρωματική προκήρυξη)

Πρωτάθλημα Κ12: Με 19 ομάδες το πρωτάθλημα (Συμπληρωματική προκήρυξη)… ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 «WINDOOR» 2018-2019 Συμμετέχουν 19 Ομάδες χωρισμένες σε τρεις Ομίλους . 1ος Όμιλος (6 Ομάδες) :  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1, ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2, Α.Ο. ΠΑΓΟΥ, Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002, ΚΑΝΟΝΙΕΡHΔΕΣ ΣΥΡΟΥ, ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ, 2ος Όμιλος (4 Ομάδες) Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ, Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ, Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ,  ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. …

Read More »