ΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα (14/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα (14/11)… Δυο αγώνες διεξάγονται σήμερα στο γήπεδο της Άνω Σύρου…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 16:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ …

Read More »

Τετάρτη το Α.Ο Σύρου-ΠΑΣ Τήνου (Το πρόγραμμα αγώνων 14-18/11)

Τετάρτη το Α.Ο Σύρου-ΠΑΣ Τήνου (Το πρόγραμμα αγώνων 14-18/11)… Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 14/11/18 16:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ …

Read More »

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ [10-11/11]

Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ [10-11/11] Δείτε το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων και τους διαιτητές, από τις 10 έως και τις 11 Νοεμβρίου. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: To Πρόγραμμα αγώνων (10-11/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: To Πρόγραμμα αγώνων (10-11/11)… Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων του επόμενου Σαββατοκύριακου…. Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/11/18 13:00 Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο …

Read More »

Πρωτάθλημα Κ12: Με 19 ομάδες το πρωτάθλημα (Συμπληρωματική προκήρυξη)

Πρωτάθλημα Κ12: Με 19 ομάδες το πρωτάθλημα (Συμπληρωματική προκήρυξη)… ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 «WINDOOR» 2018-2019 Συμμετέχουν 19 Ομάδες χωρισμένες σε τρεις Ομίλους . 1ος Όμιλος (6 Ομάδες) :  ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1, ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2, Α.Ο. ΠΑΓΟΥ, Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002, ΚΑΝΟΝΙΕΡHΔΕΣ ΣΥΡΟΥ, ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ, 2ος Όμιλος (4 Ομάδες) Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ, Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ, Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ,  ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. …

Read More »

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ16): Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ14-Κ16): Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου…. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο …

Read More »

ΕΠΣ Κυκλάδων: Ευχαριστήριο-UEFA Grassroots Week

ΕΠΣ Κυκλάδων: Ευχαριστήριο-UEFA Grassroots Week Κύριε Πρόεδρε Σας εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για την συνδιοργάνωση του UEFA «GRASSROOTS-WEEK» με την Ένωση μας. Ιδιαιτέρως ευχαριστούμε τον Εκτελεστικό Γραμματέα κ. Δέδε Αλέξη, τους κ.κ. καθηγητές Ζελενίτσα Χαράλαμπο,  Μητροτάσιο Μιχάλη και Ελευθεριάδη Θεόδωρο, καθώς και τους υπαλλήλους σας Κουτσούρη Μιχάλη και Ζιώγα Χρήστο, …

Read More »