Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13/5)-Αποτελέσματα (12/5)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13/5)-Αποτελέσματα (12/5)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (13-5)-Αποτελέσματα (12-5)

Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Πέμπτη 10/05/18 15:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-1
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/05/18 16:00 3-0 α.α.
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 13:15 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 1-0
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(32η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ – ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΝΑΞΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 18:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-3
5. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 13/05/18 14:30 ΠΛΑΤΙΑΣ Φ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Πέμπτη 10/05/18 18:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-1
9. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 12/05/18 19:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΨΑΡΡΑ Ι. 3-2
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-18
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Παρασκευή 11/05/18 16:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
11. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Παρασκευή 11/05/18 19:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
12. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΛΑΤΙΑΣ Φ. 5-0
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Check Also

Πρωταθλήματα υποδομών-Κ12-Κ14: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (17/11)

Πρωταθλήματα υποδομών-Κ12-Κ14: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (17/11) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) Αγώνας …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *