Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (14/4)-Αποτελέσματα

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (14/4)-Αποτελέσματα

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (14/4)-Αποτελέσματα

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 21:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι.
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Παρασκευή 13/04/18 15:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. 9-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι.
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 14/04/18 08:30 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 0-4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 2017-2018
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 11/04/18 19:30 4-0
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ 2017-2018 
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ Τετάρτη 11/04/18 12:00 1-2
Ε.Π.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – Ε.Π.Σ. ΑΧΑΙΑΣ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ Τετάρτη 11/04/18 15:30 4-1
Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ε.Π.Σ. ΑΧΑΙΑΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ Παρασκευή 13/04/18 11:00 4-2 παρ.
Ε.Π.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Ε.Π.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ Παρασκευή 13/04/18 15:30 0-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 22/04/18 16:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 20/04/18 17:00
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Παρασκευή 20/04/18 00:00
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Παρασκευή 27/04/18 00:00
Β ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 15/04/18 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Τετάρτη 18/04/18 16:45
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 20/04/18 17:00
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 21/04/18 12:45
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 28/04/18 12:45
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 29/04/18 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 15/04/18 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Β ΦΑΣΗΣ Κ-12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 20/04/18 20:00
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:00
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 22/04/18 09:00

 

Check Also

Το ποδόσφαιρο στον Περσέα Σύρου είναι γιορτή

Το ποδόσφαιρο στον Περσέα Σύρου είναι γιορτή.. Η νέα χρονιά θα βρει τον Περσέα Σύρου …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *