Home / ΜΠΑΣΚΕΤ / ΑΝΔΡΩΝ (ΜΠΑΣΚΕΤ) / ΕΣΚΚ-Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων (7-9/12)

ΕΣΚΚ-Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων (7-9/12)

ΕΣΚΚ-Μπάσκετ: Το πρόγραμμα αγώνων (7-9/12)

 

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   

                         7-8-9-12  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ   2018

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝ

 

ΟΜΑΔΕΣ

 

 

ΩΡΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

 

ΓΗΠΕΔΟ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥ 7/12/2018

 

Α.Ο.ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

 

17.00-19.00

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

ΑΚΔΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΚΕΛΑΣ

 

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ  ΡΟΥΣΣΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΚΟΥΤΡΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΚΩΣΤΑΡΑ  ΡΕΝΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΚΑΣΣΙΑΝΟΥ  ΕΦΗ

 

ΣΑΛΑΧΑΣ  ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018

 

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

 

 

Α.Ο. ΑΝΔΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

 

 

ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

 

15.00-17.00

 

 

16.30-18.30

 

 

17.15-19.15

 

 

 

20.00-22.00

 

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

 

 

ΕΜΠΕΙΡΙΚΕΙΟ  ΑΝΔΡΟΥ

 

 

ΑΠΧ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

 

 

ΑΠΧ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠ.  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 

ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ  ΑΝΔΡΟΒΙΚ

 

 

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

 

 

 

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ  ΚΑΣΑΠΗ

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΖΟΥΛΗ  ΒΑΣΩ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ  ΜΑΝ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΗΣ   Κ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΚΑΝΙΡΗ  ΑΡΤΕΜΙΑ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΚΑΝΙΡΗ   ΑΡΤΕΜΙΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΝΗΣ   Κ.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ  ΠΑΡ

 

ΣΑΛΑΧΑΣ  ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΛΑΜΠΡΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ

 

 

 

ΛΑΜΠΡΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

 

 

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Τ.Α.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

 

09.00-11.00

 

 

14.00-16.00

 

 

 

17.00-19.00

 

 

 

18.00-20.00

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

ΑΠΧ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

 

 

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

 

 

 

ΑΚΔΕ

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΤΑΔΙΟ  ΤΗΝΟΥ

 

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ  ΚΑΣΑΠΗ

 

 

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 

 

 

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΝΔΡΟΒΙΚ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ  ΗΛΙΑΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:    ΚΑΝΙΡΗ  ΑΡΤΕΜΙΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΝΗΣ Κ.

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΠΕΡΑΝΤΙΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΞΕΝΑΡΙΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΚΟΥΤΡΑ  ΒΑΡΒΑΡΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΚΟΥΤΡΑ  ΜΑΡΓ.

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΜΠΡΟΥΝΤΖΑΚΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΠΑΠΟΥΤΣΗ

 

 

 

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ

 

 

ΟΝΑΣΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/12/2018  

Α.Ο.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ο.ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ

 

18.00-20.00

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

ΑΚΔΕ

 

ΡΟΥΣΣΟΣ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΞΕΝΑΡΙΟΥ  ΚΩΝ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΤΣΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄  ΚΑΣΣΙΑΝΟΥ  ΕΦΗ

 

 

ΣΑΛΑΧΑΣ  ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ

ΣΥΡΟΣ  7 /12/2018

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΡΙΣΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                ΣΑΛΑΧΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ

 

Check Also

Φωτορεπορτάζ του αγώνα κορασίδων Α.Ο Ερμούπολης – Α.Ο Άνδρου

Φωτορεπορτάζ του αγώνα κορασίδων Α.Ο Ερμούπολης – Α.Ο Άνδρου Στην Α αίθουσα του Αθλητικού Κέντρου …