ΜΕ ΣΥΡΙΑΝΟ(ΥΣ) ΣΕ ΤΡΕΛΑ ΚΕΦΙΑ!!!

Απ’ την 1η αγωνιστική των play off του 2ου ομίλου της Β’ Πειραιά οι Συριανοί του Α.Ο Καραβά..

.όνομα και πράγμα έδειξαν οτι δεν αστειεύονται! Έχοντας ένα εξαιρετικό αμυντικό,τον Αντώνη Συριανό οποίος έχει μεταμορφωθεί προς το καλύτερο πραγματοποιώντας εξαιρετικές εμφανίσεις στη Β’ Πειραιά. Ήδη ο Αντώνης Συριανός δείχνει οτι εκτός από τις καλές επιδόσεις στα αμυντικά καθήκοντα, έχει και το άστρο και στην επίθεση, σκοράροντας για 6η φορά εφέτος. Σύμφωνα μάλιστα με πληροφορίες μας, παρακολουθείτε στενά από δύο ομάδες που ενδιαφέρονται για την απόκτηση του.

Στα αγωνιστικά το σκορ άνοιξε  στο 20ο λεπτό της αναμέτρησης ο Συριανός με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, για να δώσει αέρα 2 τερμάτων στην ομάδα του πριν την ανάπαυλα ο Σκρόνιας, ο οποίος πήρε την ασίστ απ’ τον Πρίντεζη έξω και σκόραρε από την μεγάλη περιοχή  στο 40′.

Στο 2ο ημίχρονο ο Πρίντεζης πέρασε  όποιον έβρισκε μπροστά του και στέλνοντας την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του τερματοφύλακα των τυπικά φιλοξενούμενων.

Το 4-0 έγινε στο 65 και πάλι με τον Πρίντεζη, ο οποίος επωφελήθηκε της ασίστ του Ρηγούτσου. Στο 75ο λεπτό του αγώνα, ο Κασάρας έκανε το 5-0.

Εξαιρετικοί λοιπόν για ακόμα μια φορά οι 4 συριανοί παίκτες ,συμπεριλαμβανομένου και του ΤερματοφύλακαΜώτου ό όποιος έχει κατεβάσει τα ρολά στις ομάδες βοηθώντας και εκείνος όποτε χρειαστεί την ομάδα του.

Πηγή: cyclades24.gr

Check Also

Στο VAR του αγώνα στο Αγρίνιο ο Στέφανος Κουμπαράκης

Στο VAR του αγώνα στο Αγρίνιο ο Στέφανος Κουμπαράκης. Σε άλλο ένα παιχνίδι για την …