Home / ΜΠΑΣΚΕΤ / ΑΝΔΡΩΝ (ΜΠΑΣΚΕΤ) / LG AegeanBall Festival 2018: Το πλάνο των αγώνων

LG AegeanBall Festival 2018: Το πλάνο των αγώνων

LG AegeanBall Festival 2018: Το πλάνο των αγώνων

Σε λιγότερο από ένα μήνα το 3ο LG AegeanBall Festival θα ανοίξει… αυλαία στην μαγευτική Ερμούπολη. Το ενδιαφέρον παιδιών, γονιών, ερασιτεχνών, αλλά και επαγγελματιών είναι εντυπωσιακό!

Για τον καλύτερο δυνατό προγραμματισμό των ταξιδιών των αθλητών στη Σύρο, το LG AegeanBall Festivalανακοινώνει το αρχικό πλάνο των αγώνων ανά κατηγορία και ανά ημέρα. Ενδέχεται να υπάρχουν αλλαγές ανάλογα με τον τελικό αριθμό των συμμετοχών ανά κατηγορία. Το τελικό Πρόγραμμα θα ανακοινωθεί αμέσως μετά την ολοκλήρωση των εγγραφών.

Day 1 (4/7/2018) | Απόγευμα 

Junior (U10)

18.00 – 19.00 Α’ Φάση Ομίλων
19.00 – 19.30 Διαγωνισμοί
19.30 – 20.30 Α’ Φάση Ομίλων

Mini (U12)

20.30 – 21.30 Α’ Φάση Ομίλων
21.30 – 22.00 Διαγωνισμοί
22.00 – 23.00 Α’ Φάση Ομίλων

Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)

18.00 – 19.30 Α’ Φάση Ομίλων
19.30 – 20.00 Διαγωνισμοί
20.00 – 23.00 Α’ Φάση Ομίλων

Παίδων/Κορασίδων (U16)

18.00 – 20.30 Α’ Φάση Ομίλων
20.30 – 21.00 Διαγωνισμοί
21.00 – 23.00 Α’ Φάση Ομίλων

LG Αθλητές Του Αύριο (U19)

18.00 – 20.00 Α’ Φάση Ομίλων
20.00 – 20.30 Διαγωνισμοί
20.30 – 23.00 Α’ Φάση Ομίλων

Day 2 (5/7/2018) | Πρωί 

Junior (U10)

9.30 – 10.30 Α’ Φάση Ομίλων
10.30 – 11.00 Διαγωνισμοί

Mini (U12)

9.00 – 10.00 Α’ Φάση Ομίλων
10.00 – 10.30 Διαγωνισμοί
10.30 – 11.30 Α’ Φάση Ομίλων

Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)

9.00 – 11.00 Α’ Φάση Ομίλων
11.00 – 11.30 Διαγωνισμοί
11.30 – 12.00 Α’ Φάση Ομίλων

Παίδων/Κορασίδων (U16)

9.00 – 11.30 Α’ Φάση Ομίλων
11.30 – 12.00 Διαγωνισμοί

Day 2 (5/7/2018) | Απόγευμα 

LG Αθλητές Του Αύριο (U19)

18.00 – 19.00 Α’ Φάση Ομίλων
19.00 – 19.30 Διαγωνισμοί
19.30 – 21.00 Α’ Φάση Ομίλων
21.00 – 21.30 Διαγωνισμοί
21.30 – 23.30 Α’ Φάση Ομίλων

[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)

18.00 – 20.00 Α’ Φάση Ομίλων
20.00 – 20.30 Διαγωνισμοί
20.30 – 21.30 Α’ Φάση Ομίλων
21.30 – 22.00 Διαγωνισμοί
22.00 – 23.30 Α’ Φάση Ομίλων

[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)

18.00 – 19.30 Α’ Φάση Ομίλων
19.30 – 20.00 Διαγωνισμοί
20.00 – 22.30 Α’ Φάση Ομίλων
22.30 – 23.00 Διαγωνισμοί
23.00 – 23.30 Α’ Φάση Ομίλων

[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)

18.00 – 20.30 Α’ Φάση Ομίλων
20.30 – 21.00 Διαγωνισμοί
21.00 – 22.00 Α’ Φάση Ομίλων
22.00 – 22.30 Διαγωνισμοί
22.30 – 23.30 Α’ Φάση Ομίλων

 

Day 3 (6/7/2018) | Πρωί 

Junior (U10)

9.30 – 10.30 Β’ Φάση Ομίλων
10.30 – 11.00 Διαγωνισμοί

Mini (U12)

9.00 – 10.00 Β’ Φάση Ομίλων
10.00 – 10.30 Διαγωνισμοί
10.30 – 11.30 Β’ Φάση Ομίλων

Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)

9.00 – 11.00 Β’ Φάση Ομίλων
11.00 – 11.30 Διαγωνισμοί
11.30 – 12.00 Β’ Φάση Ομίλων

Παίδων/Κορασίδων (U16)

9.00 – 11.30 Β’ Φάση Ομίλων
11.30 – 12.00 Διαγωνισμοί

 

Day 3 (6/7/2018) | Απόγευμα 

LG Αθλητές Του Αύριο (U19)

18.00 – 19.00 Β’ Φάση Ομίλων
19.00 – 19.30 Διαγωνισμοί
19.30 – 21.00 Β’ Φάση Ομίλων
21.00 – 21.30 Διαγωνισμοί
21.30 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)

18.00 – 20.00 Β’ Φάση Ομίλων
20.00 – 20.30 Διαγωνισμοί
20.30 – 21.30 Β’ Φάση Ομίλων
21.30 – 22.00 Διαγωνισμοί
22.00 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)

18.00 – 19.30 Β’ Φάση Ομίλων
19.30 – 20.00 Διαγωνισμοί
20.00 – 22.30 Β’ Φάση Ομίλων
22.30 – 23.00 Διαγωνισμοί
23.00 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)

18.00 – 20.30 Β’ Φάση Ομίλων
20.30 – 21.00 Διαγωνισμοί
21.00 – 22.00 Β’ Φάση Ομίλων
22.00 – 22.30 Διαγωνισμοί
22.30 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

 

Day 4 (7/7/2018) | Πρωί

PRO

9.00 – 11.00 Α’ Φάση Ομίλων
10.00 – 10.30 Διαγωνισμοί
10.30 – 11.30 Α’ Φάση Ομίλων

 

Day 4 (7/7/2018) | Απόγευμα

Junior (U10)

18.00 – 18.30 Final Four

Mini (U12)

18.30 – 19.00 Final Four

Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)

19.00 – 19.30 Final Four

Παίδων/Κορασίδων (U16)

19.30 – 20.00 Final Four

LG Αθλητές Του Αύριο (U19)

18.00 – 19.00 Β’ Φάση Ομίλων
19.00 – 19.30 Διαγωνισμοί
19.30 – 21.00 Β’ Φάση Ομίλων
21.00 – 21.30 Διαγωνισμοί
21.00 – 22.20 Final Four

[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)

18.00 – 20.00 Β’ Φάση Ομίλων
20.00 – 20.30 Διαγωνισμοί
20.30 – 21.30 Β’ Φάση Ομίλων
21.30 – 22.00 Διαγωνισμοί
22.00 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)

18.00 – 20.30 Β’ Φάση Ομίλων
20.30 – 21.00 Διαγωνισμοί

[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)

21.00 – 22.30 Β’ Φάση Ομίλων
22.30 – 23.00 Διαγωνισμοί
23.00 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

 PRO

20.00 – 21.00 Α’ Φάση Ομίλων
21.00 – 23.30 Β’ Φάση Ομίλων

 

Day 5 (8/7/2018) | Πρωί

PRO

10.00 – 11.00 Διαγωνισμοί
11.00 – 12.00 Final Four

 

Day 5 (8/7/2018) | Απόγευμα 

Junior (U10)

18.00 – 18.15 Τελικός

Mini (U12)

18.00 – 18.15 Τελικός

Παμπαίδων/Παγκορασίδων (U14)

18.20 – 18.35 Τελικός

Παίδων/Κορασίδων (U16)

18.20 – 18.35 Τελικός

LG Αθλητές Του Αύριο (U19)

18.40 – 19.00 Τελικός

[Α] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U30)

18.00 – 18.45 Final Four
18.45 – 19.00 Τελικός

[Β] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U40)

19.00 – 19.30 Final Four
19.30 – 19.45 Τελικός

[Γ] Ενηλίκων Ανδρών/Γυναικών (U50)

18.00 – 18.30 Final Four
18.30 – 18.50 Τελικός

 PRO

18.40 – 19.00 Τελικός

 

VIP LEAGUE

21.00 – 23.00

 

Day 6 (9/7/2018) | Απόγευμα 

VIP LEAGUE

21.00 – 23.00

 

Αν δεν έχεις δηλώσει ήδη συμμετοχή, μην χάνεις χρόνο!

Φτιάξε τη δική σου ομάδα, συμπλήρωσε την Φόρμα Συμμετοχής και αν καταφέρεις να πας… μακριά θα αντιμετωπίσεις κορυφαίους παίκτες του Ευρωπαϊκού μπάσκετ σε απευθείας πανελλήνια τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΡΤ!

Γραφείο τύπου διοργάνωσης

Check Also

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/10)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13-14/10) ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *