Home / ΜΠΑΣΚΕΤ / ΑΝΔΡΩΝ (ΜΠΑΣΚΕΤ) / Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (24-25/11)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (24-25/11)

Μπάσκετ-ΕΣΚΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (24-25/11)

ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   

                           24-25   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2018

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝ

 

ΟΜΑΔΕΣ

 

 

ΩΡΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

 

ΓΗΠΕΔΟ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  24/11/2018

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ  – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

 

13.00-15.00

 

 

 

20.30-22.30

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΝΟΥ

 

 

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

 

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

 

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ: ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ: ΤΣΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ  Θ.

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:  ΖΟΥΛΗ  ΒΑΣΩ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ  ΜΑΝ

 

 

ΟΝΑΣΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  25/11/2018

 

ΑΠΑΣ  ΤΑ  ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ  ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

 

 

 

ΑΝΩ  ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ – ΑΜΕΣ ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

 

 

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ

 

 

 

ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

 

 

 

ΑΟ  ΠΑΡΟΥ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΝ

 

09.00-11.00

 

 

 

12.45-13.55

 

 

 

13.30-15.30

 

 

 

15.30-17.30

 

 

 

16.30-18.30

 

 

 

20.00-22.00

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

 

 

 

ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

 

 

 

ΔΑΚ  ΝΑΞΟΥ

 

 

 

ΕΜΠΕΙΡΙΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥ

 

 

ΑΠΧ  ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ  ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥ

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

 

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥ

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

 

 

ΑΝΔΡΟΒΙΚ

 

 

 

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ: ΖΟΥΛΗ  ΒΑΣΩ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΖΟΥΛΗ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΖΟΥΛΗ  ΒΑΣΩ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΟΥ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΛΑΜΠΡΟΥ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ:

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ:  ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ  ΗΛΙΑΣ

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ: ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν.

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ 24΄΄ΚΑΠΟΥΤΣΟΥ  ΠΑΡ.

 

 

 

 

ΟΝΑΣΟΓΛΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

 

 

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ   ΑΝΤΩΝΗΣ

 

ΣΥΡΟΣ   23/11/2018

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΡΙΣΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                ΣΑΛΑΧΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ

Check Also

Φωτορεπορτάζ του αγώνα κορασίδων Α.Ο Ερμούπολης – Α.Ο Άνδρου

Φωτορεπορτάζ του αγώνα κορασίδων Α.Ο Ερμούπολης – Α.Ο Άνδρου Στην Α αίθουσα του Αθλητικού Κέντρου …