Home / ΒΟΛΛΕΥ / VOLLEY LEAGUE / Το πλήρες πρόγραμμα της VolleyLeague και του Φοίνικα

Το πλήρες πρόγραμμα της VolleyLeague και του Φοίνικα

Το πλήρες πρόγραμμα της VolleyLeague και του Φοίνικα

Σε πανηγυρική εκδήλωση στις εγκαταστάσεις του Ιπποδρόμου στο Μαρκόπουλο έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος Volley League «Πάμε Στοίχημα». Ο υφυπουργός αθλητισμού Γιώργος Βασιλειάδης ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας της ΕΣΑΠ με την ΕΡΤ για τα τηλεοπτικά δικαιώματα του πρωταθλήματος, ενώ ανακοινώθηκε κι επίσημα η επέκταση της συνεργασίας της ΕΣΑΠ με την ΟΠΑΠ Α.Ε.

Πρεμιέρα για τον Φοίνικα στο «Γιάννης Γουλανδρής» με τη Νίκη Αιγινίου.

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική -12η αγωνιστική

Εθνικός-Παναχαϊκή

ΠΑΟΚ-Κηφισιά

Ηρακλής Χαλκίδας-Ηρακλής

Φοίνικας Σύρου-Νίκη Αιγινίου

Παναθηναϊκός-Εθνικός Αλεξ.

Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός

 

2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική

Παμβοχαϊκός-Εθνικός

Παναχαϊκή-ΠΑΟΚ

Κηφισιά-Ηρακλής Χαλκίδας

Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου

Νίκη Αιγινίου-Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός-Εθνικός Αλεξ.

 

3η αγωνιστική – 4η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός

Ηρακλής Χαλκίδας-Παναχαϊκή

Φοίνικας Σύρου-Κηφισιά

Παναθηναϊκός-Ηρακλής

Εθνικός Αλεξ.-Νίκη Αιγινίου

Εθνικός-Ολυμπιακός

 

4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

Παμβοχαϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας

Εθνικός-ΠΑΟΚ

Παναχαϊκή-Φοίνικας Σύρου

Κηφισιά-Παναθηναϊκός

Ηρακλής-Εθνικός Αλεξ.

Ολυμπιακός-Νίκη Αιγινίου

 

5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική

Φοίνικας Σύρου-Παμβοχαϊκός

Ηρακλής Χαλκίδας-Εθνικός

Παναθηναϊκός-Παναχαϊκή

Εθνικός Αλεξ.-Κηφισιά

Νίκη Αιγινίου-Ηρακλής

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική

Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός

Εθνικός-Φοίνικας Σύρου

ΠΑΟΚ-Ηρακλής Χαλκίδας

Παναχαϊκή-Εθνικός Άλεξ.

Κηφισιά-Νίκη Αιγινίου

Ολυμπιακός-Ηρακλής

 

7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

Εθνικός Αλεξ.-Παμβοχαϊκός

Παναθηναϊκός-Εθνικός

Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ

Νίκη Αιγινίου-Παναχαϊκή

Ηρακλής-Κηφισιά

Ηρακλής Χαλκίδας-Ολυμπιακός

8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

Παμβοχαϊκός-Νίκη Αγινίου

Εθνικός-Εθνικός Αλεξ.

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Ηρακλής Χαλκίδας-Φοίνικας Σύρου

Παναχαϊκή-Ηρακλής

Ολυμπιακός-Κηφισιά

 

9η αγωνιστική – 20η αγωνιστική

Ηρακλής-Παμβοχαϊκός

Νίκη Αιγινίου-Εθνικός

Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας

Κηφισιά-Παναχαϊκή

Φοίνικας Σύρου-Ολυμπιακός

10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

Παμβοχαϊκός-Κηφισιά

Εθνικός-Ηρακλής

ΠΑΟΚ-Νίκη Αιγινίου

Ηρακλής Χαλκίδας-Εθνικός Αλεξ.

Φοίνικας Σύρου-Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός-Παναχαϊκή

 

11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Παναχαϊκή-Παμβοχαϊκός

Κηφισιά-Εθνικός

Ηρακλής-ΠΑΟΚ

Νίκη Αιγινίου-Ηρακλής Χαλκίδας

Εθνικός Αλεξ.-Φοίνικας Σύρου

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Check Also

ΤΕ Κυκλάδων: Αλλαγή ώρας στο Νηρέας-Φοίνικας

ΤΕ Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (22/10) Τροποποίηση  Προγράμματος Το πρόγραμμα των αγώνων για  τις  21 & …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *