Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΚΥΖΗΣ Κ. 2-2
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. 2-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΚΥΖΗΣ Κ. 2-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 22/10/17 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 11-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 1-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 0-1

Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 6 2 2 0 0 10 2
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 6 2 2 0 0 6 0
3. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 4 3 1 1 1 7 10
4. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 1 2 0 1 1 2 3
5. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 0 3 0 0 3 4 14

Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 7 3 2 1 0 14 3
2. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ 4 2 1 1 0 3 2
3. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 3 2 1 0 1 5 11
4. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ 0 3 0 0 3 5 11

Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 9 3 3 0 0 18 8
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 6 2 2 0 0 10 3
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 0 2 0 0 2 3 11
4. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ 0 3 0 0 3 8 17

Κ14 Γ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 7 3 2 1 0 17 6
2. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 6 2 2 0 0 14 2
3. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 4 4 1 1 2 19 11
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 2 2 0 2 0 7 7
5. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ 0 3 0 0 3 2 33

Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 9 3 3 0 0 9 0
2. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 6 3 2 0 1 8 2
3. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ 0 2 0 0 2 0 6
4. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 0 2 0 0 2 1 10

Check Also

Νίκησε ο Άγιαξ με «χρυσές αλλαγές» δυο 16χρονους!

Νίκησε ο Άγιαξ με «χρυσές αλλαγές» δυο 16χρονους! Με πρωταγωνιστές τους 16χρονους Ξαγοράρη και Βαμβακούση, ο …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *