Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών (Κ12-Κ14-Κ16-Κ18): Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών (Κ12-Κ14-Κ16-Κ18): Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 24/02/18 17:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ. 3-0
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 25/02/18 12:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 23/02/18 19:45 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 1-2
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 24/02/18 18:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΚΟΥΚΑ Α. 5-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Παρασκευή 23/02/18 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. 4-3
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 24/02/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΚΟΥΚΑ Α. 0-6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:30 VAN AAKEN Φ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 25/02/18 16:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ. 0-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1 – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 23/02/18 18:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. 3-0
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. 1-3
ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 25/02/18 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 1-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:30 ΒΑΙΛΑΣ Γ. 3-1
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:30 ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 1-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ K-18 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 23/02/18 14:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-13
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ K-18 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 25/02/18 12:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 6-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ16-1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 15 5 5 0 0 17 0
2. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 12 5 4 0 1 18 7
3. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 7 6 2 1 3 11 15
4. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 4 5 1 1 3 9 11
5. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 0 5 0 0 5 5 27

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ16-2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 15 5 5 0 0 21 5
2. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 10 5 3 1 1 13 7
3. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 4 4 1 1 2 7 5
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 3 5 1 0 4 7 14
5. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 3 5 1 0 4 3 20

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ14-3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 16 7 5 1 1 34 10
2. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 14 7 4 2 1 38 12
3. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 12 6 4 0 2 26 8
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 10 8 3 1 4 31 22
5. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ 0 8 0 0 8 2 79

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ14-4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 16 6 5 1 0 18 1
2. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 13 6 4 1 1 15 3
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 6 6 2 0 4 7 18
4. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ -9 6 0 0 6 0 18

Το σωματείο ‘Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ‘ έχει -3 βαθμούς. Απόφαση υπ αριθμ. 21/19-10-2017 της Π.Ε./Ε.Π.Σ.Κ
Το σωματείο ‘Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ‘ έχει -3 βαθμούς. Απόφαση υπ αριθμ. 21/19-10-2017 της Π.Ε./Ε.Π.Σ.Κ
Το σωματείο ‘Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ‘ έχει -3 βαθμούς. Απόφαση υπ αριθμ. 29/14-12-2017 της Π.Ε./Ε.Π.Σ.Κ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ12-1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ 14 6 4 2 0 23 6
2. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 14 6 4 2 0 16 4
3. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 4 6 1 1 4 10 19
4. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 6 0 1 5 5 25

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ12-2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1 19 7 6 1 0 35 6
2. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 13 6 4 1 1 14 6
3. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 6 4 2 0 2 3 8
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 6 5 2 0 3 9 18
5. ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2 0 8 0 0 8 5 28

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ12-3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 13 5 4 1 0 23 6
2. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 13 6 4 1 1 16 10
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 6 6 2 0 4 8 20
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 0 5 0 0 5 3 14

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ18-1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 13 5 4 1 0 39 2
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 10 4 3 1 0 18 1
3. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ 3 4 1 0 3 4 19
4. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 0 5 0 0 5 1 40

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ18-2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 15 5 5 0 0 17 2
2. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 12 5 4 0 1 14 2
3. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 12 6 4 0 2 17 10
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 6 6 2 0 4 8 18
5. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ -9 8 0 0 8 0 24

Παρατηρήσεις: 

Το σωματείο ‘Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ‘ έχει -9 βαθμούς. Απόφαση υπ αριθμ. 22/26-10-2017 της Π.Ε./Ε.Π.Σ.Κ.

Check Also

Ανακοίνωση Α.Ο Πάγου

Ανακοίνωση Α.Ο Πάγου…

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *