Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2)

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2)

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2)

Πρωταθλήματα υποδομών: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (10-11/2)…

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 4-0
12. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 4-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:45 ΚΟΥΚΑ Α. 2-4
14. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 16:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 4-0
16. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. 11-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 14:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 2-2
18. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2 – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 09/02/18 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. 1-7
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α. 0-7
21. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 11/02/18 10:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α. 2-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ K-18 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 7-1

 

 

Check Also

Αναχώρησε για τη Νάξο ο Άγιαξ (Πρόγραμμα Final-4)

Αναχώρησε για τη Νάξο ο Άγιαξ (Πρόγραμμα Final-4)…. Για το νησί της Νάξου αναχώρησε η …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *