Home / Tag Archives: ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ

Tag Archives: ΕΡΜΗΣ ΣΥΡΟΥ

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων 2-3/6

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων 2-3/6 Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 2-6-18 15:00 Παγκορασίδες ΑΣΕ Νεωρίου 1 ΑΟ Φοίνικας 1 Β’ΑΚΔΕ 3-6-18 12:00 Παγκορασίδες ΑΟ Φοίνικας 1 ΑΣΕ Νεωρίου 1 Β’ΑΚΔΕ Κύριοι, Σας ενημερώνουμε ότι το τμήμα παγκορασίδων του Α.Ο. Φοίνικα Β’ αποβάλλεται από το πρωτάθλημα λόγω μη συμμετοχής σε …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (26-27/5)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (26-27/5) Πρόγραμμα  Αγώνων  26-27/5/2018 Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 26-5-18 16:30 Παγκορασίδες ΑΟ Φοίνικας 1 ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου Β’ΑΚΔΕ 27-5-18 08:30 Παγκορασίδες ΑΣΕ Νεωρίου 2 ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου Β’ΑΚΔΕ 27-5-18 18:00 Γυναίκες ΑΟ Φοίνικας ΑΜΣ Φιλωτίου Β’ΑΚΔΕ Για  την  Ε.Ο.ΠΕ. Τ.Ε. Κυκλάδων Ο Πρόεδρος                                                                       …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (16-20/5)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (16-20/5)… Πρόγραμμα  Αγώνων  16-20/5/18 Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 16-5-18 14:30 Παγκορασίδες ΑΣΕ Νεωρίου 1 ΑΣΕ Νεωρίου 2 Β’ΑΚΔΕ 17-5-18 18:00 Παγκορασίδες ΑΟ Φοίνικας 1 ΑΟ Φοίνικας 2 Β’ΑΚΔΕ 19-5-18 14:00 Παγκορασίδες Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΟ Πάρου ΑΠΧ Αρχιλόχου-Μαρπησσας 19-5-18 17:30 Παγκορασίδες ΑΟ Θήρας ΑΜΕΣ Νηρέας …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (10-13/5)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (10-13/5) Πρόγραμμα  Αγώνων  10-13/5/2018   Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 10-5-18 18:00 Παγκορασίδες ΑΟ Φοίνικας 2 ΑΟ Φοίνικας 1 Β’ΑΚΔΕ 10-5-18 20:30 Παγκορασίδες ΑΣΕ Νεωρίου 2 ΑΣΕ Νεωρίου 1 Β’ΑΚΔΕ 12-5-18 12:00 Παγκορασίδες ΑΟ Θήρας Πανναξιακός ΑΟΝ ΔΑΠΠΟΣ 12-5-18 12:45 Παγκορασίδες ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου ΑΟ …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου και αποτελέσματα (4-6-7/5)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου και αποτελέσματα (4-6-7/5)… Ημερομηνία Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 4/5/2018 21:00 Παγκορασίδες ΑΜΕΣ Νηρέας ΑΟ Θήρας 0-3  5/5/2018 16:00 Παγκορασίδες Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΜΣ Φιλοτίου  1-3 5/5/2018 18:00 Παγκορασίδες ΑΟ Πάρου ΑΟ Θήρας  0-3 6/5/2018 10:30 Άνδρες ΑΜΕΣ Νηρέας ΑΣΕ Νεωρίου  ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ 6/5/2018 12:45 Άνδρες ΑΟ …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (4-6/5)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (4-6/5)… Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 4/5/2018 21:00 Παγκορασίδες ΑΜΕΣ Νηρέας ΑΟ Θήρας ΑΠΧ Αρχιλόχου – Μάρπησσας 5/5/2018 16:00 Παγκορασίδες Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΜΣ Φιλοτίου ΔΑΚ Νάξου 5/5/2018 18:00 Παγκορασίδες ΑΟ Πάρου ΑΟ Θήρας ΑΠΧ Αρχιλόχου – Μάρπησσας 6/5/2018 10:30 Άνδρες ΑΜΕΣ Νηρέας ΑΣΕ Νεωρίου ΑΠΧ …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (21-22/4)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (21-22/4)… Ανακοινώθηκε το Πρόγραμμα των αγώνων των Πρωταθλημάτων βόλεϊ Κυκλάδων που θα ισχύσει το Σαββατοκύριακο 21-22 Απριλίου εφόσον όλοι όσοι εμπλέκονται σε  αυτούς  θα είναι διαθέσιμοι. Στο πρόγραμμα προβλέπονται και οι αγώνες του Final4 κορασίδων, το οποίο θα διεξαχθεί στην Νάξο με την συμμετοχή του Α.Ο …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (24/3)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (24/3)… Πρόγραμμα  Αγώνων  24/3/2018   Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 24-3-18 14:00 Κορασίδες Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΟ Πάρου ΔΑΚ Νάξου Για  την  Ε.Ο.ΠΕ. Τ.Ε. Κυκλάδων Ο Πρόεδρος                                                                       Ο Γραμματέας Σολάρης Αντώνης                              …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3)

Τ.Ε Κυκλάδων: Πρόγραμμα αγώνων (17-18/3) Πρόγραμμα  Αγώνων  17 & 18/3/2018   Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 17-3-18 16:30 Κορασίδες ΑΣΕ Νεωρίου Α’ ΑΟ Φοίνικας Β’ Β’ΑΚΔΕ 17-3-18 19:00 Γυναίκες ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου ΑΜΕΣ Νηρέας Β’ΑΚΔΕ 18-3-18 09:00 Παγκορασίδες ΑΟ Φοίνικας Β’ ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου Β’ΑΚΔΕ 18-3-18 13:30 Παγκορασίδες ΑΜΣ Φιλωτίου …

Read More »

Το τελικό πρόγραμμα της Τ.Ε Πετοσφαίρισης Κυκλάδων

Το τελικό πρόγραμμα της Τ.Ε Πετοσφαίρισης Κυκλάδων… Το τελικό πρόγραμμα της Τοπικής Επτιτροπής Πετοσφαίρισης Κυκλάδων για το επόμενο Σαββατοκύριακο 10-11 Μαρτίου 2018 έχεις ώς εξής: Πρόγραμμα  Αγώνων  10 & 11/3/2018 ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ   Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 10-3-18 12:45 Άνδρες Α.Ο.Ποσειδώνας Τήνου Α.Π.Σ.Ερμής ΤΗΝΙΑ 10-3-18 19:00 Άνδρες Α.Σ.Σύρου …

Read More »