Ήττα του Πάγου στην Τήνο-Όλα τα αποτελέσματα της ημέρας (15/12)
Την ήττα 3-2 γνώρισε ο Πάγος στην Τήνο, στο πλαίσιο της Β φάσης του Κυπέλλου Κυκλάδων. Η ομάδα του Νίκου Βουτσίνου, όπως σας γράψαμε και χθες, ταξίδεψε στο γειτωνικό νησί με πολλές απουσίες στην σύνθεση της. Με την ήττα αυτή, η ομάδα της Σύρου «αποχαιρέτησε» την διοργάνωση. Δείτε παρακάτω όλα τα τελικά αποτελέσματα της σημερινής ημέρας.
ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα σημερινά αποτελέσματα (15/12)…
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 16:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. | 0-6 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 15/12/18 | 19:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 6-2 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS (2η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 15:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 3-2 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 15/12/18 | 18:15 | ΚΟΥΚΑ Α., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | 1-5 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 14/12/18 | 17:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. | 0-2 |
7. | Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 12:45 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι. | 8-0 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 17:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 9-0 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-18 Ε.Κ.Ο. 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 14:45 | VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 4-1 |
Το πρόγραμμα των επόμενων ημερών στις Κυκλάδες….
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
2. | Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Τετάρτη | 19/12/18 | 16:30 | ||
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ | ΙΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 11:30 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 12:00 | ||
5. | ΚΑΛΛΙΘΕΑ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | |||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΚΟΥΚΑ Α. | |
7. | ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 15:00 | ||
8. | Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 15:00 | ||
9. | ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 16:00 | ||
10. | ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 12/01/19 | 17:30 | ||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 16/12/18 | 12:00 | ΝΑΚΚΑΣ Ν. | |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. | |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ COSMOTE (4η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) | ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τρίτη | 18/12/18 | 19:30 | ||
14. | Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) | ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» | Τετάρτη | 19/12/18 | 17:15 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.