Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα (10-11/2)-Διαιτητές

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα (10-11/2)-Διαιτητές

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικό πρόγραμμα (10-11/2)-Διαιτητές

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 17/02/18 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:45 ΚΟΥΚΑ Α.
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 16:00 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Παρασκευή 16/02/18 15:30
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 17/02/18 10:00
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 17/02/18 16:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/02/18 19:00 VAN AAKEN Φ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 14:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΡΟΥ 2 – ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 09/02/18 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 11/02/18 10:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Α.
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 24/02/18 17:00
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/18 10:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ K-18 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ K-18 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 24/02/18 19:00

 

Check Also

Αναχώρησε για τη Νάξο ο Άγιαξ (Πρόγραμμα Final-4)

Αναχώρησε για τη Νάξο ο Άγιαξ (Πρόγραμμα Final-4)…. Για το νησί της Νάξου αναχώρησε η …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *