Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

Πρωταθλήματα υποδομών: Τελικά αποτελέσματα-Βαθμολογίες

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 23/11/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-3
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:30 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 3-1
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:00 ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 2-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 24/11/18 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 2-4
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 20:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 3-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 0-3
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 12:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Παρασκευή 23/11/18 18:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 13:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 2-8
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 2-1
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 19:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. 0-9
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 24/11/18 13:30 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 3-0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 25/11/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 3-1
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 13:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΕΟΚΟΣΜΙΔΗΣ Γ. 7-1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 11 5 3 2 0 23 5
2. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 11 5 3 2 0 12 3
3. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 9 5 3 0 2 12 13
4. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ 6 5 2 0 3 11 13
5. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ 5 5 1 2 2 11 11
6. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 0 5 0 0 5 3 27

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 12 4 4 0 0 12 2
2. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ 9 4 3 0 1 7 6
3. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 6 4 2 0 2 6 6
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 3 4 1 0 3 7 10
5. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 0 4 0 0 4 4 12

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 12 5 4 0 1 15 4
2. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 10 4 3 1 0 10 1
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 7 5 2 1 2 8 10
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ -3 6 0 0 6 0 18

Παρατηρήσεις: 

Το σωματείο ‘Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ‘ έχει -3 βαθμούς. ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ Π.Ε./ΕΠ.Σ.Κ. ΥΠ ΑΡΙΘΜ. 21/10-10-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 15 5 5 0 0 23 3
2. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 15 5 5 0 0 30 3
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 12 5 4 0 1 16 8
4. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ 6 5 2 0 3 8 16
5. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ 4 5 1 1 3 7 11
6. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 4 5 1 1 3 9 17
7. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 2 5 0 2 3 8 19
8. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 -3 5 0 0 5 1 25

Παρατηρήσεις: 

Το σωματείο ‘Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002‘ έχει -3 βαθμούς. ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ Π.Ε./ΕΠ.Σ.Κ. ΥΠ ΑΡΙΘΜ. 21/10-10-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ 6 2 2 0 0 19 0
2. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 6 2 2 0 0 15 2
3. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ 6 2 2 0 0 10 1
4. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ 0 2 0 0 2 1 9
5. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 0 2 0 0 2 2 18
6. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 0 2 0 0 2 0 17

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 3 1 1 0 0 4 0
2. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 3 2 1 0 1 3 4
3. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 3 1 1 0 0 4 1
4. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ 0 2 0 0 2 1 7

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 4 2 1 1 0 7 4
2. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ 3 2 1 0 1 4 5
3. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 2 0 2 0 4 4
4. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ 1 2 0 1 1 2 4

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 WINDOOR 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 3 1 1 0 0 19 0
2. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ 3 1 1 0 0 7 1
3. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 3 1 1 0 0 2 0
4. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ 0 1 0 0 1 0 2
5. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 0 2 0 0 2 1 26

 

Check Also

Ανακοίνωση Α.Ο Σύρου

Α.Ο. Σύρου: Συγχαίρουμε και στηρίζουμε τον Ειρηναίο Φρέρη… Με ανακοίνωση του ο Α.Ο Σύρου συγχαίρει …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *