Εβδομάδα Κυπέλλου (Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου)

Εβδομάδα Κυπέλλου (Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 25/02/23 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 25/02/23 18:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 26/02/23 12:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – A.E. MYKONOY ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑΣ Κυριακή 26/02/23 12:00
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – A.E. MYKONOY ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/02/23 15:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 26/02/23 13:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
8η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 26/02/23 16:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η.
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 25/02/23 12:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 25/02/23 15:00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Παρασκευή 24/02/23 14:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
1η αγωνιστική
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 25/02/23 20:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 25/02/23 14:30 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
11η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 25/02/23 15:00 VAN AAKEN Φ.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/02/23 16:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν.
9η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 26/02/23 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Check Also

Η απάντηση Φουστέρη στην δήλωση Χριστοφιλέα για την απαγόρευση της κάμερας

Η απάντηση Φουστέρη στην δήλωση Χριστοφιλέα για την απαγόρευση της κάμερας Ο ισχυρός άνδρας της …