ΤΟΠΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (VOLLEY)

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (24-25/2)

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (24-25/2) Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 24-2-24 09:00 Κορίτσια Κ18 Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΣ Απόλλων Νάξου ΔΑΚ Νάξου 24-2-24 10:30 Κορίτσια Κ18 ΑΟ Πάρου ΑΜΣ Ζευς Φιλωτίου ΑΠΧ Μάρπησσας (Πάρου) 24-2-24 12:30 Κορίτσια Κ18 ΑΜΕΣ Νηρέας ΑΜΣ Ζευς Φιλωτίου ΑΠΧ Μάρπησσας (Πάρου) 24-2-24 …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (17-18/2)

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (17-18/2) Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 17-2-24 14:00 Κορίτσια Κ16 ΑΣΕ Νεωρίου Β’ ΑΣΕ Νεωρίου Α’ Β’ΑΚΔΕ (Ερμούπολης) 17-2-24 17:30 Κορίτσια Κ16 ΑΟ Φοίνικας Σύρου Α’ ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου ΑΚ Τήνια 1895 17-2-24 18:00 Κορίτσια Κ18 ΑΜΣ Ζευς Φιλωτίου Πανναξιακός ΑΟΝ ΔΑΚ …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 10/2/2024 12:00 ΑΣ Απόλλων Νάξου-ΑΟ Φοίνικας Σύρου Κορίτσια Κ20 (Ημιτελικός) ΔΑΠΠΟΣ 3-2 (19-25,25-20,24-26,25-23,15-9) 10/2/2024 14:30 ΑΣΕ Νεωρίου-ΑΟ Θήρας Κορίτσια Κ20 (Ημιτελικός) ΔΑΠΠΟΣ 3-0 (25-15,25-15,25-23) 10/2/2024 17:30 ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου-ΑΟ Άνω Σύρου Γυναίκες Β’ΑΚΔΕ 1-3 (25-21,24-26,15-25,20-25) 10/2/2024 …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (10-11/2) Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 10-2-24 12:00 Κορίτσια Κ20 (Ημιτελικός) ΑΣ Απόλλων Νάξου ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΔΑΠΠΟΣ (Θήρας) 10-2-24 14:30 Κορίτσια Κ20 (Ημιτελικός) ΑΣΕ Νεωρίου ΑΟ Θήρας ΔΑΠΠΟΣ (Θήρας) 10-2-24 17:30 Γυναίκες ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου ΑΟ Άνω Σύρου ΑΚ Τήνια 1895 …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3/2/2024 10:30 ΑΣ Απόλλων Νάξου-ΑΣΕ Νεωρίου Γυναίκες ΔΑΚ Νάξου 3-0 (25-18,25-18,25-16) 3/2/2024 16:00 ΑΜΕΣ Νηρέας-Πανναξιακός ΑΟΝ Κορίτσια Κ16 ΑΠΧ Μάρπησσας 1-3 (16-25,25-21,19-25,17-25) 3/2/2024 16:30 ΑΟ Φοίνικας Σύρου-Απολλώνιος Άνδρου Κορίτσια Κ20 Β’ΑΚΔΕ 3-0 (25-3,25-8,25-6) 3/2/2024 18:30 ΑΣ Απόλλων …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (3-4/2)

Τ.Ε Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (3-4/2) Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 3-2-24 10:30 Γυναίκες ΑΣ Απόλλων Νάξου ΑΣΕ Νεωρίου ΔΑΚ Νάξου 3-2-24 16:00 Κορίτσια Κ16 ΑΜΕΣ Νηρέας Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΠΧ Μάρπησσας (Πάρου) 3-2-24 16:30 Κορίτσια Κ20 ΑΟ Φοίνικας Σύρου Απολλώνιος Άνδρου Β’ΑΚΔΕ (Ερμούπολης) 3-2-24 18:30 Κορίτσια Κ16 …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου-Βαθμολογίες

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου-Βαθμολογίες Η Τ.Ε Κυκλάδων κάθε Κυριακή ενημερώνει αστραπιαία για τα αποτελέσματα των αγώνων και τις βαθμολογίες όπως αυτές έχουν διαμορφωθεί. Μεγάλη νίκη στην Πάρο για την Άνω Σύρο. Νίκη και για το ΑΣΕΝ στην Τήνο. Δείτε παρακάτω ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 26/1/2024 20:00 …

Read More »

ΤΕ Βόλεϊ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (26-28/1)

ΤΕ Βόλεϊ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (26-28/1) Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της ΤΕ Βόλεϊ Κυκλάδων που θα διεξαχθούν μεταξύ 26 και 28 Ιανουαρίου, όπως αυτό ανακοινώθηκε από την Τ.Ε Κυκλάδων. Αναλυτικά: Ημερ Ωρα Κατηγορία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Γήπεδο 26-1-24 20:00 Κορίτσια Κ18 Πανναξιακός ΑΟΝ ΑΟ Θήρας ΔΑΚ Νάξου 27-1-24 …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες όλων των κατηγοριών

Τ.Ε Κυκλάδων: Τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες όλων των κατηγοριών Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα του πρωταθλήματος της Τ.Ε Κυκλάδων στο βόλεϊ, όπως αυτά ανακοινώθηκαν από την Τ.Ε Κυκλάδων… ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 19/1/2024 20:30 ΑΜΕΣ Νηρέας-ΑΟ Πάρου Κορίτσια Κ18 ΑΠΧ Μάρπησσας 0-3 (15-25,11-25,11-25) 20/1/2024 9:00 ΑΟ Πάρου-ΑΟ …

Read More »

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα αγώνων και οι βαθμολογίες των κατηγοριών

Τ.Ε Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα αγώνων και οι βαθμολογίες των κατηγοριών ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 13/1/2024 11:00 ΑΜΣ Ζευς Φιλωτίου-ΑΣ Απόλλων Νάξου Κορίτσια Κ20 ΔΑΚ Νάξου 0-3 (15-25,17-25,13-25) 13/1/2024 13:00 ΑΣΕ Νεωρίου Α’-ΑΣΕ Νεωρίου Β’ Κορίτσια Κ18 Β’ΑΚΔΕ 3-0 (25-9,25-10,25-13) 13/1/2024 15:30 ΑΟ Ποσειδώνας Τήνου-ΑΟ Φοίνικας Σύρου Κορίτσια Κ20 …

Read More »