Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΕΠΣΚ: Αποτελέσματα Παρασκευής (30/10)-Πρόγραμμα Σαββάτου (31/10)

ΕΠΣΚ: Αποτελέσματα Παρασκευής (30/10)-Πρόγραμμα Σαββάτου (31/10)

ΕΠΣΚ: Αποτελέσματα Παρασκευής (30/10)-Πρόγραμμα Σαββάτου (31/10)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 30/10/20 16:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 1-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 17:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 01/11/20 13:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ.
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 01/11/20 13:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 31/10/20 20:00 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 31/10/20 20:30 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 01/11/20 13:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
K-17 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
K-15 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Σάββατο 31/10/20 12:30 ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
K-15 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 31/10/20 16:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 30/10/20 18:15 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 1-2
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 30/10/20 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 2-1
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 19:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 01/11/20 14:30
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 01/11/20 16:00
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ 2 ΝΑΟΥΣΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
K-11 HELLENIC SEAWAYS – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 1 PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 31/10/20 11:30
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 2 PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 31/10/20 13:00

Check Also

Παγκόσμια θλίψη: Πέθανε ο «Θεός» Μαραντόνα!

Παγκόσμια θλίψη: Πέθανε ο «Θεός» Μαραντόνα! Θρήνος στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο. Ο θρύλος του ποδοσφαίρου «έφυγε» …