ΕΠΣΚ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΚ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Παρασκευή 28/10/22 20:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 29/10/22 16:30 Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 30/10/22 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 30/10/22 13:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 29/10/22 19:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 29/10/22 15:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 29/10/22 16:00 Αναβλήθηκε
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 30/10/22 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 30/10/22 12:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 30/10/22 13:15 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 29/10/22 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 29/10/22 16:30 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 29/10/22 19:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.

Check Also

Ήττα για το Κ14 της Ελλάς Σύρου (Βίντεο)

Ήττα για το Κ14 της Ελλάς Σύρου (Βίντεο) Την ήττα γνώρισε η Ελλάς Σύρου από …