Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ / ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής…

Όλα τα παιχνίδια της Α κατηγορίας έχουν μεταφερθεί από προχθες για τη νέα χρονιά (12-12 Ιανουαρίου), εκτός από το ντέρμπι Πανναξιακός-Α.Ο Σύρου, που οι τύχες του όπως φαίνεται θα καθοριστούν από την Πειθαρχική επιτροπή της ΕΠΣΚ.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 12:00 Αναβλήθηκε
4. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 15/12/19 14:00 Αναβλήθηκε
5. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Αναβλήθηκε
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΛΙΜΟΥ Α’ Κυριακή 15/12/19 13:00 Αναβλήθηκε
7. ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 15/12/19 13:30 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Κ-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 15/12/19 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Σάββατο 14/12/19 16:30 Αναβλήθηκε
10. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 15/12/19 13:00 ΚΟΥΚΑ Α.
11. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 15/12/19 16:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Κ-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 15/12/19 18:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 15/12/19 10:30 Αναβλήθηκε
K-10 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ Κυριακή 15/12/19 11:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Από την ΠΑΕ Τρίκαλα… στην Ελλάς Σύρου

Από την ΠΑΕ Τρίκαλα… στην Ελλάς Σύρου Τερματοφύλακας από τα Τρίκαλα… στην Ελλάς Σύρου Του: …