ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (3/2)

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (3/2)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 03/02/24 12:45 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε.
2. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 03/02/24 17:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/02/24 19:15 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
4. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 21:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/02/24 19:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.

Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 14:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
4η αγωνιστική
7. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/02/24 21:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
9. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 03/02/24 19:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/02/24 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
7η αγωνιστική
11. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/02/24 13:45 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 03/02/24 17:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα των αγώνων (20-27/2) Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου που θα …