ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 26/11/22 19:00
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. A.E. MYKONOY – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 27/11/22 10:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
4. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 27/11/22 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
7η αγωνιστική
5. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 17:00
6. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 03/12/22 18:30
8η αγωνιστική
7. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 17:00
8. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/12/22 18:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 27/11/22 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
10. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
7η αγωνιστική
11. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 03/12/22 12:45
12. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 03/12/22 16:45
8η αγωνιστική
13. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 09/12/22 16:45
14. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 10/12/22 12:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00
9η αγωνιστική
16. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 11/12/22 18:30
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 26/11/22 19:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.
8η αγωνιστική
18. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 09:30
9η αγωνιστική
19. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Τετάρτη 07/12/22 15:00
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 26/11/22 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
21. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – A.E. MYKONOY ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 29/11/22 16:45
4η αγωνιστική
22. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 16:30
23. A.E. MYKONOY – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
25. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 27/11/22 11:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
4η αγωνιστική
26. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/12/22 14:45
7η αγωνιστική
27. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 11/12/22 12:00
4η αγωνιστική
29. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 14/12/22 16:00
30. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 14/12/22 16:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 30/11/22 16:45
32. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 02/12/22 16:45
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 26/11/22 14:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
4η αγωνιστική
34. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 04/12/22 14:45
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 14:30 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ.
36. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00
37. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 03/12/22 20:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
6η αγωνιστική
39. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 17:30 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
10η αγωνιστική
40. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/11/22 14:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ.
6η αγωνιστική
41. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:30 ΔΡΟΣΟΣ Γ.
42. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/12/22 16:45
7η αγωνιστική
43. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/12/22 20:30
4η αγωνιστική
44. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/12/22 09:30
9η αγωνιστική
45. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/12/22 10:30
46. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 11/12/22 12:30
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Σάββατο 26/11/22 11:00 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
3η αγωνιστική
48. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 26/11/22 11:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
1η αγωνιστική
49. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Σάββατο 26/11/22 12:30 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
3η αγωνιστική
50. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
6η αγωνιστική
51. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 27/11/22 12:30 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
1η αγωνιστική
52. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Τρίτη 06/12/22 15:00
5η αγωνιστική
53. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/12/22 14:30
7η αγωνιστική
54. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 11/12/22 15:00
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 27/11/22 09:30 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι.
56. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 14:30
4η αγωνιστική
57. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 10/12/22 16:30
8η αγωνιστική
58. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 12:00
4η αγωνιστική
59. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 11/12/22 13:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Άγιαξ Κ12: Τέσσερις νίκες στη Μήλο και το ευχαριστώ στον Μιχάλη Βαμβακάρη

Άγιαξ Κ12: Τέσσερις νίκες στη Μήλο και το ευχαριστώ στον Μιχάλη Βαμβακάρη Με τέσσερις νίκες …