ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων (22-23/4)-Άνευ αγώνα νίκη για την Ελλάς

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου (22-23/4)

Ο Α.Σ Σαντορίνης δεν θα ταξιδέψει στην Σύρο για το παιχνίδι με την Ελλάς, με την ομάδα της Σύρου να παίρνει το παιχνίδι στα χαρτιά 3-0. Άσχημη εξέλιξη αυτή, όταν η Πρωταθλήτρια Κυκλάδων ήθελε παιχνίδια στα πόδια της ενόψει των μπαράζ.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2022-2023 – Β ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ε.Π.Σ. ΑΝ.Α. – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΒΟΥΛΑΣ Τετάρτη 03/05/23 11:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2022-2023 – Β ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Ε.Π.Σ. ΑΝ.Α. – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΒΟΥΛΑΣ Τετάρτη 03/05/23 13:00
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. A.E. MYKONOY – ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 23/04/23 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τρίτη 25/04/23 19:00
5. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – A.E. MYKONOY ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Τρίτη 25/04/23 19:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 22/04/23 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
7. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 22/04/23 16:00 3-0 α.α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 23/04/23 13:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 22/04/23 12:30 ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
10. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – A.E. MYKONOY ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 22/04/23 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.
11. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 23/04/23 17:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 23/04/23 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 22/04/23 19:45 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι.
15η αγωνιστική
14. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 23/04/23 10:15 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., VAN AAKEN Φ.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 22/04/23 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 22/04/23 11:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
12η αγωνιστική
17. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 23/04/23 13:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
18. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 23/04/23 15:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ.

Check Also

Η ONEX NEORION SHIPYARDS παραμένει στο πλευρό της Ελλάς Σύρου

Η ONEX NEORION SHIPYARDS παραμένει στο πλευρό της Ελλάς Σύρου Η ONEX NEORION SHIPYARDS παραμένει …