ΕΠΣΚ: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων (13-14/11)

ΕΠΣΚ: Το τελικό πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων (13-14/11)

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Κυκλάδων το οριστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες. Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων…

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 14/11/21 12:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Παρασκευή 12/11/21 20:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/11/21 13:15 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 16:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
K-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:15 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.
K-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 13/11/21 08:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ.
K-14 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΚΟΥΚΑ Α.
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/11/21 13:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
K-14 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 14/11/21 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε.
K-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/11/21 21:15 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 14/11/21 18:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.

 

Check Also

«Ήρεμη δύναμη ο Ζιάβρας, πιο κοντά στο Φώσκολο ο Πύργος (AUDIO)

«Ήρεμη δύναμη ο Ζιάβρας, πιο κοντά στο Φώσκολο ο Πύργος (AUDIO) Καλεσμένος της αθλητικής εκπομπής …