ΕΠΣΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/11)

ΕΠΣΚ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/11)

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων…

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Π.Σ. ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY ΔΗΜ. ΣΤ. ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 21/11/21 11:00 2-1
2. ΦΟΙΝΙΞ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:30 2-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 20/11/21 16:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 8-0
4. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 17:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ. 1-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 21/11/21 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 0-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., VAN AAKEN Φ. 3-1
7. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:30 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 0-2
K-16 BIOCLEAN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 19/11/21 16:15 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-6
9. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 20/11/21 12:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. 0-4
K-16 BIOCLEAN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. 2-2
11. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-3
K-16 BIOCLEAN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ (ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΑΓΩΝΑ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 19/11/21 20:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 5-0
13. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 19:30 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 1-2
K-14 MOLTEN – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 20/11/21 17:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 4-0
15. Α.Σ. ΙΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 09:30 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 1-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 20/11/21 14:30 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-0
17. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 21/11/21 13:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 5-0
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 21/11/21 13:30 4-0
19. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 20/11/21 19:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 4-1

 

Check Also

Ολοκλήρωσε την πρωινή προπόνηση και ετοιμάζεται για το ντέρμπι η Ελλάς (Φωτο)

Ολοκλήρωσε την πρωινή προπόνηση και ετοιμάζεται για το ντέρμπι η Ελλάς (Φωτο) Στην τελική ευθεία …