ΕΠΣ Κυκλάδων: Αποτελέσματα Σαββάτου-Πρόγραμμα Κυριακής (26/11)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Αποτελέσματα Σαββάτου-Πρόγραμμα Κυριακής (26/11)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Π.Α.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΣ – A.E. MYKONOY Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κυριακή 26/11/23 13:00
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. A.E. MYKONOY – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 26/11/23 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Παρασκευή 24/11/23 16:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ. 0-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/11/23 17:30 ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Κ-18 SEAJETS – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – A.E. MYKONOY ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 24/11/23 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. 3-0
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/11/23 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 25/11/23 16:30 5-1
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ.
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.
5η αγωνιστική
10. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 25/11/23 15:00 ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. 1-1
12. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 25/11/23 17:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ. 0-3 α.α
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 11:00 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. 1-2
2η αγωνιστική
14. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 12:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …