ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(34η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Κυριακή 28/04/24 13:30 2-5
2. Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ – A.E. MYKONOY ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 28/04/24 16:00 1-0
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/04/24 19:45 ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. 0-2
4. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 28/04/24 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 2-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΙΟΥ Κυριακή 28/04/24 11:00 1-1
Κ-18 SEAJETS – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. A.E. MYKONOY – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 27/04/24 13:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε. 3-0
8η αγωνιστική
7. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 27/04/24 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι. 2-3
Κ-16 WINDOOR – ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 2ου Α ΟΜΙΛΟΥ & 3ου Β ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 28/04/24 09:15 ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. 3-0
Κ-14 HAUSBRAND – ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟ FINAL-FOUR
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 27/04/24 11:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 3-1
Κ-12 ΝΙΚΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Σάββατο 27/04/24 09:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 1-4
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΝΙΚΕ ΣΤΗ ΣΥΡΟ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/04/24 17:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 1-1 (πεν: 4-5)
12. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ) ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 27/04/24 19:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-4

Check Also

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα των ημιτελικών στο Κ16

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα των ημιτελικών στο Κ16… Στην Τήνο την Πέμπτη ο ημιτελικός του Αίαντα …