ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και το σημερινό πρόγραμμα της Κυριακής…

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. A.E. MYKONOY – Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ Κυριακή 14:00 (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. A.E. MYKONOY – ΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 11:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ Κυριακή 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ.
4. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 Κυριακή 17:00 ΔΗΜΕΡΑΣ Κ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ Κυριακή 17:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 18:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ Σάββατο 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 0-7
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 9-1
9. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. Κυριακή 14:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Κυριακή 17:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ Σάββατο 11:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 0-4
12η αγωνιστική
12. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 19:30 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 0-1
4η αγωνιστική
13. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Κυριακή 09:15 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ Παρασκευή 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 0-5
1η αγωνιστική
15. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 Κυριακή 11:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
8η αγωνιστική
16. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 Κυριακή 12:45 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ Πέμπτη 15:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 1-0

Check Also

Η Πολιτεία στηρίζει την νησιωτικότητα στα αθλητικά σωματεία των νησιών μας

Η Πολιτεία στηρίζει την νησιωτικότητα στα αθλητικά σωματεία των νησιών μας O Κοινοβουλευτικός Εκπρόσωπος και …