ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28-29/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28-29/1)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – A.E. MYKONOY Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 29/01/23 12:00 1-1
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – A.E. MYKONOY ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Κυριακή 29/01/23 13:00 1-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/23 17:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 2-1
4. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 28/01/23 17:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 6-2
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 28/01/23 18:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 3-2
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 29/01/23 14:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 1-4
7η αγωνιστική
7. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 4-1
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 28/01/23 19:30 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 7-1
10η αγωνιστική
9. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 13:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 8-0
7η αγωνιστική
10. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Δευτέρα 30/01/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ.
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 5-0
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 29/01/23 14:45 ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 2-0
4η αγωνιστική
14. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 29/01/23 16:00 ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 0-5
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 28/01/23 17:00 5-2
4η αγωνιστική
16. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 1-4

Check Also

Α.Ο Πάγου-Αίαντας Σύρου 3-2: Τα γκολ και οι καλύτερες στιγμές (Βίντεο)

Α.Ο Πάγου-Αίαντας Σύρου 3-2: Τα γκολ και οι καλύτερες στιγμές (Βίντεο)