ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11-12/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11-12/3)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. A.E. MYKONOY – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 11/03/23 11:00 0-0
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – A.E. MYKONOY ΡΟΥΦ Κυριακή 12/03/23 13:00 5-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 11/03/23 12:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 2-3
3η φάση
4. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 11/03/23 16:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
0-3
2η φάση
5. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 17:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 12/03/23 14:45 Αναβλήθηκε
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 12/03/23 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
0-1
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. A.E. MYKONOY – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. 4-1
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 19:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 6-0
9η αγωνιστική
10. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 12/03/23 12:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-0
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 11/03/23 13:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. 1-1
11η αγωνιστική
12. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 11/03/23 13:30 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. 1-6
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 12/03/23 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 5-4
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 11/03/23 20:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 5-0
8η αγωνιστική
15. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 12/03/23 12:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 1-3
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 11/03/23 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. 0-5
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 17:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 5-3

Check Also

Καλός ο Πάγος για 53΄ λεπτά, λύγισε από τις απουσίες στη Μήλο

Καλός ο Πάγος για 53΄ λεπτά, λύγισε από τις απουσίες στη Μήλο Την ήττα 5-2 …