ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στις Κυκλάδες

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στις Κυκλάδες

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 – ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/11/22 3-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 1-0
3. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2-1
4. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 06/11/22 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 2-2
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 04/11/22 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. 0-3
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-0
7. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 06/11/22 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ. 2-1
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS – 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Παρασκευή 04/11/22 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 1-2
9. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 06/11/22 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 0-4
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 05/11/22 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 5-0
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 05/11/22 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 5-0
12. Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. 3-3
13. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 05/11/22 VAN AAKEN Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 3-0
Κ-12 AEGEAN ISLANDS – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 5-0
2η αγωνιστική
15. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. 1-4
4η αγωνιστική
16. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 05/11/22 2-7
17. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-2
9η αγωνιστική
18. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/11/22 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.

Check Also

Ήττα για το Κ14 της Ελλάς Σύρου (Βίντεο)

Ήττα για το Κ14 της Ελλάς Σύρου (Βίντεο) Την ήττα γνώρισε η Ελλάς Σύρου από …