Φωτο: Νικολέττα Λιάπη

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (10-11/2)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΡΙΑΣ Σάββατο 10/02/24 12:00 1-2
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ – Ε.Π.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΡΙΑΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 3-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ – A.E. MYKONOY ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 11:30 3-0
4. Α.Γ.Σ. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Κυριακή 11/02/24 12:30 0-2

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/02/24 14:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 2-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 10/02/24 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ. 0-5
8η αγωνιστική
7. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 12:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 4-0
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/02/24 18:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. 5-0
Κ-14 HAUSBRANDT – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 11/02/24 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. 2-1
Κ-14 HAUSBRANDT – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 10/02/24 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. 0-0
Κ-14 HAUSBRANDT – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 19:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. 0-6
9η αγωνιστική
12. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 09:30 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. 5-1
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/02/24 16:00 Αναβλήθηκε
Κ-12 ΝΙΚΕ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 16:00 ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε. 0-5
Κ-12 ΝΙΚΕ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 17:00 3-2
10η αγωνιστική
16. Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 10:00 Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Check Also

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία

Ο Αίαντας με μισή ομάδα έκλεισε τον Α γύρο με ισοπαλία Ο Αίαντας με μισή …