ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/24 13:30 6-0
2. Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – A.E. MYKONOY ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 24/03/24 13:00 0-3
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/24 20:00 ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
5-0
4. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 24/03/24 14:45 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. 1-0
5. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 24/03/24 19:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-3
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/24 18:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ. 6-3
10η αγωνιστική
7. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/24 20:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. 2-1
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/24 17:30 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΔΑΝΙΗΛ Ν. 6-2
6η αγωνιστική
9. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 23/03/24 19:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α. 1-0
12η αγωνιστική
10. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 23/03/24 19:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 4-1
7η αγωνιστική
11. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 24/03/24 09:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 7-1
11η αγωνιστική
12. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 24/03/24 10:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 3-8
9η αγωνιστική
13. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/24 12:00 ΔΑΝΙΗΛ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑ Λ. 3-5
Κ-12 ΝΙΚΕ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/24 15:30 ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η., ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ. 1-3
15. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 24/03/24 13:30 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. 2-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Check Also

Λέει ”ΝΑΙ” για τα μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική ο Παμμηλιακός

Λέει ”ΝΑΙ” για τα μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική ο Παμμηλιακός Φιλόδοξος και με υψηλές …