Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25-26/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25-26/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25-26/1)

Την πρώτη του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πήρε ο Πάγος και μάλιστα με επιβλητικό τρόπο στο τελικό 8-2 κόντρα στον Καρτεράδο…

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 25/01/20 20:30 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 1-4
2. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-2
3. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-1
4. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 8-2
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 0-0
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 6-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:30 2-0
8. Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑ) Κυριακή 26/01/20 13:00 1-0
9. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 0-2
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-4
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 11:00 4-0
12. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 0-8
Κ-16  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. 2-1
15. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. 0-9
Κ-14- 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 25/01/20 12:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. 0-2
17. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 26/01/20 14:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 0-3
Κ-14  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 25/01/20 08:00 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 4-1
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν. 0-5
20. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. 0-5
K-10  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 COPA Σάββατο 25/01/20 12:30 0-0
22. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 MULTIACTION Κυριακή 26/01/20 11:00 0-0

Check Also

Άνω Μερά: Συλλυπητήρια στον Άγγελο Σταμούλη

Άνω Μερά: Συλλυπητήρια στον Άγγελο Σταμούλη Τα συλλυπητήριά της προς τον ποδοσφαιριστή της Ελλάς Σύρου …