Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (17-19/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (17-19/1)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα-Διαιτητές (17-19/1)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της ΕΠΣ Κυκλάδων, από την Παρασκευή 17, έως και την Κυριακή 19 Ιανουαρίου.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 20:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 08:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 20:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 09:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΨΑΡΡΑ Ι.

Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.

Κ-16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 18:30 VAN AAKEN Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:30 VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.

Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 17/01/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.

Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 14:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.

Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ.

Κ-12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.

Κ-12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 17:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν.

K-10 HELLENIC SEAWAYS – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 16:00
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:00

Check Also

Στο ΟΑΚΑ στον αγώνα Παναθηναϊκός – Ατρόμητος ο Στέφανος Κουμπαράκης

Στο ΟΑΚΑ στον αγώνα Παναθηναϊκός – Ατρόμητος ο Στέφανος Κουμπαράκης Του: Άλεξ Γεωργαντά Σε ακόμη …