Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων (17-18/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων (17-18/10)

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τελικό πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων (17-18/10)

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 24/10/20 12:45
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 25/10/20 16:00

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Β – Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., VAN AAKEN Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΨΑΡΡΑ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α.Σ. ΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:45 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

K-15 MOLTEN – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Παρασκευή 16/10/20 16:45 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΓΛΥΝΟΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.
K-15 MOLTEN – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:30 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 ΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΔΡΟΣΟΣ Γ.
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16 BIOCLEAN
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ.

Check Also

«Μας είχατε ξεγράψει σαν ομάδα (Βίντεο)

«Μας είχατε ξεγράψει σαν ομάδα (Βίντεο) Ο αντιπρόεδρος του Αίαντα Σύρου Πέτρος Ραουζαίος αμέσως μετά …