Home / ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 15 μέχρι 18 Φεβρουαρίου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 15 μέχρι 18 Φεβρουαρίου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 15 μέχρι 18 Φεβρουαρίου

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
2. Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 20:00
3. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 16/02/20 12:00
4. Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 16/02/20 16:00
5. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Τρίτη 18/02/20 15:30
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 15/02/20 18:00
7. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 13:00
9. Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 12/02/20 15:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν.
Κ-16  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ – ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 15/02/20 12:30
Κ-16  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 15/02/20 19:00
14. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 29/02/20 17:00
Κ-14  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 14/02/20 16:30
16. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ Κυριακή 16/02/20 16:30
Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 14:45
18. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Δευτέρα 02/03/20 15:00
Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 16/02/20 14:00
Κ-12  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 16/02/20 13:30
Κ-12  – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30
22. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 22/02/20 17:00
23. ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00
24. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ MINI SOCCER CLUB 8X8 Σάββατο 29/02/20 15:00
K-10  – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 1 – ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 COPA Κυριακή 16/02/20 13:00
26. Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 16/02/20 13:00
27. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 – ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 16/02/20 14:00
K-10  – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 13:00
K-10  – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:30
30. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 14:45

Check Also

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 19 μέχρι 23 Φεβρουαρίου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 19 μέχρι 23 Φεβρουαρίου A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ …