Home / ΟΜΑΔΕΣ / ΑΓΙΑΞ ΣΥΡΟΥ / ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 15 μέχρι 19 Ιανουαρίου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 15 μέχρι 19 Ιανουαρίου

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα αγώνων από 15 μέχρι 19 Ιανουαρίου

Δείτε το πρόγραμμα της ΕΠΣ Κυκλάδων, από την Τετάρτη 15, έως και την Κυριακή 19 Ιανουαρίου.

A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Τετάρτη 15/01/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 20:00
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 08:30
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ – Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/01/20 16:00

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 15/01/20 16:30
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 14:45

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 20:30
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 09:30

Κ-16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00

Κ-16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:00

Κ-16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/01/20 18:30
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:30

Κ-14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 17/01/20 16:30
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30

Κ-14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ – Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 14:30

Κ-14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:00

Κ-12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 19/01/20 16:00

Κ-12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημερομηνία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 17:00
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ – Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00

Check Also

Α.Π.Ο Ελλάς Σύρου-Α.Σ Άνω Μερά Live Streaming

Α.Π.Ο Ελλάς Σύρου-Α.Σ Άνω Μερά Live Streaming Για όσους δεν μπορέσουν να βρίσκονται στο γήπεδο …